Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Galactic Civilizations 3 za darmo w Epic Games Store

Kosmiczna strategia.

Po świątecznej promocji, Epic Games Store wraca do „standardowego” rozdawania gier na PC. Obecnie za darmo pobrać można kosmiczną strategię Galactic Civilizations 3.

W celu odebrania produkcji, na karcie katalogowej gry należy kliknąć przycisk „Pobierz”. Jak zwykle, na skorzystanie z promocji mamy tylko jeden tydzień - oferta dobiegnie końca w następny czwartek, 20 stycznia, gdy tytuł zostanie zastąpiony logicznym Relicta.

  • Galactic Civilizations 3 w Epic Games Store - przejdź

Warto pamiętać, że bezpłatna jest tylko wersja podstawowa, a Galactic Civilizations 3 może pochwalić się mnóstwem pakietów DLC, wydawanych regularnie po premierze w 2015 roku.

Tytuł pozwala wybrać jedną z przygotowanych ras i poprowadzić ją do dominacji w kosmosie. „Opracowuj nowe technologie, projektuj statki kosmiczne i kolonizuj nowe światy, stawiając czoła zagrożeniom i wyzwaniom z nowych i tajemniczych źródeł” - czytamy w opisie.

„Studio Stardock stanęło na wysokości zadania. Trzecia odsłona Galactic Civilizations to absorbująca strategia i jeden z najlepszych reprezentantów gatunku. To gra trudna, ale przystępna i warta poznania” - napisaliśmy w naszej recenzji.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze