Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fragmenty gameplayu w nowym zwiastunie Dishonored 2

Z perspektywy księżniczki Emily.

Przedstawiciele Bethesdy opublikowali nowy zwiastun gry akcji Dishonored 2, składający się głównie z fragmentów gameplayu.

W przygotowanym z myślą o targach Gamescom trailerze zaprezentowano rozgrywkę z perspektywy księżniczki Emily - jednej z dwóch postaci, którymi będziemy mogli pokierować w produkcji.

W pierwszej części materiału bohaterka korzysta ze swoich nadnaturalnych mocy, których używa do przemieszczania się po lokacji oraz rozprawienia się z grupką przeciwników.

Wrogów będzie można zabijać w brutalny sposób - dwóch nieszczęśników protagonistka rozrywa na kawałki, a pozostałych eliminuje poprzez dekapitację.

W kolejnym fragmencie zwiastuna Emily stawia czoła robotom bojowym. Maszynom będzie można oderwać głowy, co je oślepi, dzięki czemu staną się łatwiejszym celem ataku.

Akcję Dishonored 2 osadzono w Karnace, jednej z południowych kolonii imperium. Poza wspomnianą księżniczką, gracze mogą wcielić się także w znanego z oryginału Corvo Attano. Każda postać oferuje inny styl rozgrywki.

Tak jak w pierwszej części cyklu, głównym zadaniem będzie wyeliminowanie uzurpatora, który przejął należący do Emily tron.

Produkcja zadebiutuje 11 listopada na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze