Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Forza Horizon 4 podbija Steam

Wyprzedza Valheim.

  • Forza Horizon 4 pojawiła się na Steamie
  • Gra znajduje się na czele listy globalnych bestselerów platformy

Wczoraj na Steamie zadebiutowała Forza Horizon 4, która do tej pory na PC dostępna była tylko za pośrednictwem sklepu Microsoftu. Gra cieszy się dużym zainteresowaniem.

Nieznane są dane na temat liczby sprzedanych egzemplarzy, ale obecnie produkcja wyścigowa znajduje się na pierwszym miejscu globalnych bestselerów platformy Valve i wyprzedza popularne Valheim, które plasuje się na drugiej pozycji.

Na fakt, że tytuł radzi sobie dość dobrze na Steamie, wskazuje również liczba użytkowników. W chwili pisania tekstu w Forza Horizon 4 zalogowanych jest 11733 osób - oczywiście wyniki osiągane przez inne gry są wyższe, ale należy zaznaczyć, że projekt studia Playground Games oryginalnie ukazał się w 2018 roku i oferowany jest za niemal pełną cenę - 215 zł.

Akcję najnowszej odsłony cyklu osadzono na terenie Wielkiej Brytanii. Produkcję wyróżnia system zmieniających się co tydzień pór roku - każda z innymi warunkami pogodowymi, co z kolei wpływa na rozgrywkę. W sumie do dyspozycji graczy oddano ponad 450 aut.

Forza Horizon 4 w wersji Steam umożliwia wspólną zabawę z posiadaczami innych edycji. Na platformie Valve dostępna jest w trzech wydaniach, które różnią się ceną oraz zawartymi bonusami i dodatkami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze