Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - Wyląduj w Posterunku Szturmowców

Wyzwania na 4. maja i Szturmowcy.

Musisz znaleźć Posterunek Szturmowców w Fortnite, aby ukończyć wyzwania 4 maja i zdobyć XP w grze.

Aby ukończyć tę serię, musisz wylądować w Posterunku Szturmowca i skończyć wśród 25 najlepszych, następnie wykonać zlecenie od Szturmowca, a potem prowadzić pojazd do Posterunku Szturmowców.

Za ukończenie każdego z tych trzech wyzwań związanych z obchodami Dnia Gwiezdnych Wojen otrzymasz 30 tys. XP w Fortnite, które pomoże ci odblokować skiny z nowego Karnetu Bojowego. Ukończenie pięciu z sześciu dostępnych wyzwań odblokuje także Sztandar Imperium.


Na tej stronie:


Gdzie wylądować w Posterunku Szturmowca

Na mapie Fortnite są trzy Posterunki Szturmowców:

  • Między Szemranymi Szybami a Cichą Cieśniną
  • Między Przytulnym Przylądkiem a Lepkim Laskiem
  • Na południowy wschód od Jonesowiska

Posterunki są widoczne na mapie przed rozpoczęciem meczu, ale znikają po rozpoczęciu gry. Umieszczenie własnych oznaczeń przed rozpoczęciem meczu może pomóc w łatwym zlokalizowaniu tych miejsc. Możesz też użyć naszej mapy, aby zaznaczać lokalizacje już podczas właściwej rozgrywki.

Posterunki Szturmowców w Fortnite nie są zbyt duże, więc rozglądaj się za małymi, szarymi blokadami drogowymi i białymi dymkami dialogowymi nad głową Szturmowca podczas lądowania, aby znaleźć te lokacje.

Upewnij się, że wylądujesz w punkcie kontrolnym Szturmowca na początku meczu, aby twoje finalne miejsce w meczu liczyło się do wyzwania.


Jak wykonać zlecenie od Szturmowca

Aby wykonać zlecenie, musisz znaleźć Szturmowca na mapie, z którym będziesz mógł porozmawiać i przyjąć zlecenie. Przyjęcie zlecenia z tablicy nie będzie się liczyło do ukończenia tego wyzwania.

Zlecenie musi zostać wykonane w tym samym meczu, w którym je przyjąłeś. Na mapie i minimapie pojawi się żółte kółko, które pomoże ci zlokalizować gracza, którego musisz wyeliminować.

Po znalezieniu celu możesz spróbować wyeliminować go za pomocą karabinu blasterowego E-11. Zdobycie 1000 punktów obrażeń przy użyciu karabinu blasterowego E-11 to kolejne wyzwanie związane z 4 maja, za które otrzymasz 30 tys. XP.

Karabin blasterowy E-11 możesz znaleźć w skrzyniach, loocie na ziemi oraz kupując go za sztabek 100 złota od Szturmowca w Posterunku.

Wyzwanie zostanie zaliczone nawet wtedy, gdy inny gracz zabije twój cel przed tobą.


Jak prowadzić pojazd z Szosy Chonkersa lub Trocinowego Tartaku do Posterunku Szturmowców

Najłatwiejszym sposobem na ukończenie tego zadania jest wylądowanie od razu na Szosie Chonkersa lub w Trocinowym Tartaku, aby uniknąć złapania przez krąg burzy.

Jeśli wylądujesz w Trocinowym Tartaku, najbliższy Posterunek Szturmowców to ten pomiędzy Szemranymi Szybami a Cichą Cieśniną. W Trocinowym Tartaku zawsze jest kilka ciężarówek, więc po prostu wsiądź do jednej z nich i zacznij jechać do Posterunku.

Jeśli wylądujesz na Szosie Chonkersa, to najbliższy Posterunek Szturmowców znajduje się na południowy wschód od Jonesowiska. Na środku toru zawsze jest mnóstwo szybkich, terenowych samochodów, z których możesz skorzystać. Podążaj drogą na wschód od Jonesowiska, żeby znaleźć niewielki Posterunek Szturmowców.

Spis treści: Fortnite - rozdział 3, sezon 2: poradnik i najlepsze porady

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fortnite

Android, iOS, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Mac, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze