Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - skin Herold: kiedy będzie dostępny i jak zdobyć

Specjalna postać sezonu.

Herold to nie tylko boss w 4. sezonie 3. rozdziału Fortnite, ale też specjalny skin przygotowany na ten sezon - tak jak Indiana Jones czy Prowler w poprzednich.

Poniżej znajdziesz datę udostępnienia skina, a także spis przedmiotów kosmetycznych związanych z tą postacią.

Na tej stronie:


Kiedy premiera skina Herold w Fortnite

Zgodnie z licznikiem umieszczonym w grze, skin Herold zadebiutuje 3 listopada.

Na razie nie znamy jeszcze dokładnej godziny, ale spokojnie można założyć, że stanie się to w momencie resetu dziennych wyzwań. W Polsce oznacza to więc godzinę 15:00.

Warto zauważyć, że zdarzało się, że specjalne skiny w Fortnite pojawiały się wcześniej niż podano w grze. Na przykład Królowa Sześcianu została wydana w odpowiednim tygodniu, ale we wtorek zamiast w czwartek. Z tego powodu polecamy śledzić dedykowaną stronę Herold, gdy data premiery będzie się zbliżać.


Przedmioty kosmetyczne

Skina Herold nie da się jeszcze odblokować, ale możemy się przyjrzeć jej czterem przedmiotom kosmetycznym. Jest jeszcze pięć kolejnych - z czego jeden może być alternatywnym stylem dla The Herold - ale te są jeszcze ukryte.

Oto cztery przedmioty kosmetyczne Herold, które zostały ujawnione do tej pory:

  • Epitaph Edge - zbierak
  • Fading Ember Cloak - plecak
  • The Herald - ikona banera
  • The Herald’s Leer - spray

Jak będzie można zdobyć skina

W chwili pisania tego tekstu nie wiemy, co będzie wymagane do odblokowania skórki Herold i związanych z nią przedmiotów kosmetycznych w Fortnite, ale najprawdopodobniej będzie to wymagało ukończenia serii wyzwań.

Ze względu na to, że nagrody są podzielone na dwie strony, najprawdopodobniej będziemy musieli ukończyć wszystkie wyzwania na pierwszej stronie, aby odblokować drugą. Tak działały specjalne nagrody w przeszłości, więc nie byłoby niespodzianką zobaczyć powrót systemu w tym sezonie.

Wciąż mowa jednak o spekulacjach, więc na oficjalne informacje trzeba jeszcze poczekać.

Spis treści: Fortnite - rozdział 3, sezon 4: poradnik i najlepsze porady

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More On Fortnite

Najnowsze artykuły