Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - pokaz skórki hiszpańskiego streamera pobił rekord na Twitchu

Pod względem jednoczesnej liczby widzów.
  • Prezentację skórki hiszpańskiego streamera oglądało jednocześnie 2,4 mln widzów
  • To nowy rekord Twitcha dla prywatnego kanału

Wczoraj hiszpański streamer David „TheGrefg” Martinez zaprezentował na Twitchu własną skórkę do Fortnite. Pokaz przyciągnął rekordową liczbę widzów.

W pewnym momencie wydarzenie oglądało jednocześnie 2,4 miliona użytkowników serwisu. To najwyższy wynik osiągnięty przez pojedynczy kanał dostępny we wspomnianym portalu. Poprzedni najlepszy rezultat w 2018 roku ustanowił Ninja, którego transmisję oglądało w tym samym czasie 635 tysięcy osób.

Skórka streamera TheGrefga

- Stream TheGrefga jest ilustracją światowego zasięgu medium. Wszystkie najważniejsze platformy streamingowe mają duże rzesze międzynarodowych odbiorców, ale rekord ustanowiony przez hiszpańskojęzycznego autora pomaga zwrócić uwagę na atrakcyjność branży - komentuje Doron Nir, szef pomagającej twórcom internetowym agencji StreamElements, w rozmowie z IGN.

Skin zaprojektowany przez Martineza to kolejny z serii ikonicznych skórek do Fortnite, przygotowanych przez znanych streamerów. Wcześniej własne stworzyli wspomniany Ninja, a także Lachlan Power i Loserfruit.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze