Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite otrzyma pierwszą misję single-player

Na start nowego sezonu.

  • Szósty sezon Fortnite rozpocznie się misją dla pojedynczego gracza
  • Zainteresowani będą mogli obejrzeć wydarzenia z zadania w formie filmu

Epic Games poinformowało, że wraz ze startem szóstego sezonu Fortnite w grze pojawi się pierwsza misja do zabawy w pojedynkę.

Finał Kryzysu Punktu Zerowego to zadanie fabularne dla jednego gracza. Użytkownicy otrzymają możliwość rozegrania sekwencji po pierwszym zalogowaniu się do produkcji w trakcie trwania kolejnego sezonu, który rozpocznie się 16 marca.

Fragment przedstawi końcową fazę misji Agenta Jonesa, który jest jednym z bohaterów bieżącego okresu w sieciowej strzelance. Epic Games zaznaczyło, że pojawi się możliwość zapoznania się z historią wydarzenia w formie „najambitniejszego” filmu w historii studia.

Zakończenie piątego sezonu rozegra się więc inaczej niż w przypadku poprzednich. Do tej pory użytkownicy musieli logować się w produkcji o konkretnej porze lub oglądać streamy na żywo, by uczestniczyć w finale.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze