Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - Odwiedź Punkt Zerowy w motorówce

Jak wykonać wyzwanie.

Odwiedź Punkt Zerowy w motorówce to jedno z pierwszych wyzwań tygodniowych opublikowanych podczas 3. sezonu 3. rozdziału Fortnite.

Zadanie to polega po prostu na odnalezieniu lokalizacji Punktu Zerowego, który jest centrum Rzeczywistości Zero, czyli rzeczywistości, w której toczy się akcja Fortnite.

Za ukończenie tego wyzwania otrzymasz 15 tys. XP.


Gdzie jest Punkt Zerowy

Aby odwiedzić Punkt Zerowy, musisz udać się do Zalewu Zastoju, bo znajduje się on we wschodniej części jeziora, bezpośrednio na południe od molo na północnym wybrzeżu.

Być może nie zobaczysz Punktu Zerowego pod falami jeziora, ale z pewnością będziesz w stanie go usłyszeć. Jeśli więc będziesz miał problemy z jego zlokalizowaniem, szukaj po dźwięku.

Ostatnią rzeczą, o której należy pamiętać w tym wyzwaniu, jest to, że musisz odwiedzić Punkt Zerowy motorówką. Na szczęście możesz łatwo znaleźć motorówkę na pobliskich przystaniach lub w Wykrzywionych Wieżach.

Powodzenia w poszukiwaniach!

Spis treści: Fortnite - rozdział 3, sezon 3: poradnik i najlepsze porady

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze