Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Final Fantasy 7 Rebirth - Gold Saucer, Diabelski Młyn: kogo zabrać na randkę

Wybieramy obiekt uczuć Clouda.

W czasie przechodzenia głównego wątku fabularnego Final Fantasy 7 Rebirth trafimy do lokacji Gold Saucer, czyli ogromnego parku rozrywki. W ramach jednej z atrakcji możemy zabrać wybranych członków drużyny na „randkę” na Diabelskim Młynie. Na tej stronie wyjaśniamy, z kim można spędzić czas na karuzeli.

W grze tak naprawdę możemy wybrać się na randkę na Diabelskim Młynie dwa razy - pierwszy raz w rozdziale 8 i drugi raz w rozdziale 12. Warto zauważyć, że randka w rozdziale 8 jest „skróconą” wersją sekwencji, ponieważ podczas pierwszej wizyty w Gold Saucer gra udostępnia nam jedynie część lokacji.

Niemniej, na randkę możemy pójść z każdym członkiem drużyny pod warunkiem, że mamy z nim odpowiednio wysoki poziom relacji (bond):

  • Aerith (pierwsza i druga randka)
  • Tifa (pierwsza i druga randka)
  • Barret (pierwsza i druga randka)
  • Red XII (pierwsza i druga randka)
  • Yuffie (pierwsza i druga randka)
  • Cait Sith (tylko druga randka, w menu bonusów)
  • Cid (tylko druga randka, w menu bonusów)
  • Vincent (tylko druga randka, w menu bonusów)

Tak naprawdę gra nie daje nam wolnego wyboru co do tego, z kim Cloud wybierze się na przejażdżkę młynem. Jest to dobierane automatycznie na podstawie tego, z kim mamy najwyższy poziom relacji w momencie każdej z wizyt w lokacji.

Jeśli mamy ten sam poziom relacji z dwiema postaciami, to wybrana zostanie ta, której brakuje mniej do osiągnięcia wyższego stopnia relacji. Wyjątkami są tu Cid Caith Sith i Vincent - z tymi postaciami nie możemy wybrać się na randkę w trakcie właściwej gry, ale - tak jak wspomnieliśmy wyżej - można odtworzyć sekwencję po ukończeniu głównej fabuły poprzez wybranie odpowiedniej opcji z menu bonusów w głównym menu gry.

Na tej samej zasadzie możemy też zobaczyć cutscenki randek dla wszystkich innych członków drużyny, którzy nie zostali automatycznie wybrani podczas normalnego przechodzenia gry. Warto pamiętać, że możemy w dowolnym momencie sprawdzić nasz poziom relacji z postaciami poprzez wciśnięcie i przytrzymanie przycisku L1 na kontrolerze.

Następne: Final Fantasy 7 Rebirth - bonds: jak rozwijać relacje, romanse

Spis treści: Final Fantasy 7 Rebirth - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Final Fantasy 7 Rebirth - Card Carnival, karty: jak rozwiązać zagadki

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze