Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Final Fantasy 16 już w rękach graczy. Uwaga na spoilery

Premiera za tydzień.

Choć Final Fantasy 16 debiutuje dopiero w przyszłym tygodniu, część graczy zdołała już kupić wersje pudełkowe, a w mediach społecznościowych można natknąć się na spoilery od takich „szczęśliwców”.

Rozgrywka zajmuje nieco czasu, więc na razie mowa głównie o wydarzeniach, które można poznać już za pośrednictwem wersji demo, lecz wraz z upływem czasu w sieci pojawi się zapewne więcej szczegółów. Debiut produkcji zaplanowano na nadchodzący czwartek, 22 czerwca.

„Wydostanie się” pudełek do sklepów, które przejmują się bardziej zyskami niż datami premier nie jest oczywiście niczym nowym, choć cały tydzień wyprzedzenia jest zapewne rzadko spotykaną sytuacją.

Skala problemu nie jest obecnie znana. Zdjęciem pudełka pochwalił się jeden z hiszpańskojęzycznych użytkowników Twittera, a źródłem jest najwyraźniej - jakże by inaczej - forum dyskusyjne 4chan. Fotografia wygląda na magazyn, więc możliwe, że „wyciek” nie dotyczy jednak sklepów, a więc powinien być raczej ograniczony.

Obecnie osoby wyczulone na spoilery powinny więc albo uważnie przemieszczać się po internecie, albo zapoznać się z demem, które pozwala zachować postępy i - co kluczowe - sporo w nim pieska Torgala.

Ponadto, po ukończeniu prologu opowieści fabularnej odblokujemy dodatkowy tryb Special Battle Demo, który pozwala wypróbować różnej maści eikoniczne zdolności Clive'a oraz zasmakować systemu walki takim, jaki będzie w dalszej części gry, na wyższych poziomach.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Final Fantasy 16

PS5

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze