Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 22 bez limitu aktywacji na PC - zapewnia EA

Firma zaprzecza informacjom ze Steama.

EA zapewnia, że FIFA 22 nie posiada limitu aktywacji na PC, na co wskazywał opis produkcji na Steamie.

Wczoraj internauci zwrócili uwagę na widoczną na karcie katalogowej gry na platformie Valve adnotację, z której wynikało, że tytuł można aktywować tylko na jednym komputerze. Informacja wzbudziła krytykę fanów.

W oświadczeniu przekazanym zaprzyjaźnionej redakcji brytyjskiego Eurogamera przedstawiciele EA zaprzeczyli jednak, jakoby wspomniany limit faktycznie był obecny w produkcji. Podkreślają, że wzmiankę o ograniczeniu dodano przez pomyłkę.

Karta FIFA 22 na Steam przed zmianą
Karta FIFA 22 na Steam po aktualizacji

„Możemy potwierdzić, że nie ma limitu aktywacji FIFA 22 na PC poprzez Steam na tylko jednym komputerze. Informacja pojawiła się w wyniku błędu i została już usunięta. Przepraszamy za zamieszanie i dziękujemy fanom za zwrócenie uwagi na mylną adnotację” - napisano.

Rzeczywiście zaktualizowano już kartę katalogową produkcji na platformie Valve. Wzmianka o ograniczeniu zniknęła bowiem z opisu tegorocznej odsłony piłkarskiego cyklu od EA Sports.

Przypomnijmy jednak, że FIFA 22 na PC nie zaoferuje nowości z PS5 i Xbox Series X/S, w tym zaawansowanego systemu animacji Hypermotion Technology i innych usprawnień w rozgrywce. Gra zadebiutuje 1 października.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze