Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 22 może trafić do PS Plus. Wyciekła oferta na maj

Abonenci mieliby dostać jeszcze dwie inne gry.

Sony wkrótce powinno ujawnić majowe gry dla użytkowników PS Plus, ale do sieci już trafiła - rzekomo prawdziwa - lista produkcji dla subskrybentów. W ofercie znajdzie się ponoć FIFA 22.

Informacje przekazał billbil-kun z francuskiego forum Dealabs. Internauta w przeszłości wielokrotnie ujawniał szczegóły na temat różnych promocji przed oficjalną zapowiedzią - w tym właśnie o zestawach tytułów dla abonentów płatnej usługi PlayStation.

Z przedstawionych wieści wynika, że najważniejszą grą w majowej ofercie będzie FIFA 22. Wspomnianą produkcję mieliby otrzymać subskrybenci korzystający zarówno z PS5, jak i PS4.

Jeżeli najnowsza odsłona piłkarskiej serii od EA Sports faktycznie trafiłaby do PS Plus, byłoby to pewne zaskoczenie. Dotychczasowe części nigdy nie pojawiały się w usłudze Sony, a jedynie w EA Play, które jest osobnym programem od Electronic Arts.

Billbil-kun twierdzi też, że abonenci posługujący się PS5 i PS4 dostaną także kooperacyjne Tribes of Midgard, w którym gracze wcielają się w wikingów. Do tego Curse of the Dead Gods, czyli pozycja w stylu Diablo.

Należy pamiętać, że doniesienia przedstawione przez użytkownika Dealabs nie są potwierdzone. Sony oficjalne informacje na temat majowej oferty PS Plus powinno zaprezentować jeszcze w tym tygodniu.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze