Skip to main content

PS Plus, maj 2022: zobacz wszystkie gry

Lista gier w PS Plus na maj.

Sony zaprezentowało listę gier, które w maju 2022 bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci PS Plus.


Nowe gry w PS Plus w maju

Poniżej lista tytułów, które od 3 maja pobiorą abonenci usługi:

  • FIFA 22 (PS4, PS5)
  • Tribes of Midgard (PS4, PS5)
  • Curse of the Dead (PS4, PS5)

Potwierdziły się nieoficjalne wieści. Posiadacze PS5 i PS4 otrzymają FIFA 22, czyli najnowszą odsłonę piłkarskiej serii od EA Sports. Poza tym odbiorą paczkę bonusów do trybu Ultimate Team - w skład zestawu wchodzi 11 zawodników z oceną wyższą niż 82 punkty i pakiet piłkarzy do wypożyczenia na pięć spotkań.

Właściciele obu konsol uzyskają dostęp także do Tribes of Midgard - kooperacyjnego tytułu w świecie inspirowanym nordycką mitologią. Gracze muszą uratować ludzkość przed nadejściem Ragnaroku. Wydarzenia ukazano, niczym w serii Diablo, w rzucie izometrycznym.

Subskrybenci korzystający z PS5 i PS4 odbiorą zdobędą również Curse of the Dead Gods, a więc kolejną produkcję inspirowaną cyklem Blizzarda. W trakcie przygody użytkownicy przemierzają proceduralnie generowane podziemia wypełnione potworami, pułapkami i łupem.


Gry, które zostaną usunięte z PS Plus

Tradycyjnie, wraz z pojawieniem się nowych gier, znika zestaw z poprzedniego miesiąca:

  • Hood: Outlaws & Legends (PS4, PS5)
  • SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated (PS4, PS5)
  • Slay the Spire (PS4, PS5)

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Zobacz także