Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Farming Simulator 22 - radio: jak włączyć, zmiana stacji

Sterowanie radiem, słuchanie muzyki w samochodach.

Rozgrywka w Farming Simulator 22 jest spokojna i momentami niestety monotonna. Uprzyjemnić możesz ją sobie za sprawą radia. Z tej strony dowiesz się jak je włączyć i w jaki sposób przełączać się pomiędzy stacjami radiowymi.

By wyłączyć radio musisz po prostu wcisnąć klawisz 5. W przypadku konsol przytrzymaj przyciski RB+LB lub R1+R2 (dla Xboxa i PlayStation), a następnie d-pad w górę. U góry ekranu pojawi się informacja o wybranej stacji (1), a chwilę po tym zacznie grać muzyka.

By zmienić stację z kolei wykorzystaj klawisze 4 i 6 (w przypadku konsol przytrzymaj wspomniane RB+LB lub R1+R2 i wciskaj d-pad w prawo). Do wyboru jest kilkanaście stacji radiowych - z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Pamiętaj jednak, że muzyka gra tylko wtedy, gdy siedzisz wewnątrz dowolnego pojazdu. Możesz przełączać się pomiędzy oknami czy wchodzić do sklepu (co nieco ją wytłumi), ale po opuszczeniu maszyny muzyka całkowicie ucichnie.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - błoto: jak czyścić brudne pojazdy

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze