Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Farming Simulator 22 - błoto: jak czyścić brudne pojazdy

Usuwanie błota za pomocą myjki ciśnieniowej.

Podczas prac w Farming Simulator 22, twoje maszyny będą systematycznie pokrywać się ziemią i błotem. Choć brud nie ma wpływu na rozgrywkę, potrafi irytować. Z tej strony dowiesz się jak sobie z nim radzić i w prosty sposób usunąć z pojazdów.

By temu zaradzić, musisz kupić odpowiedni sprzęt. W tym celu jednak nie otwieraj sklepu, a tryb budowania (domyślnie kombinacją Shift + P). Potem przejdź do zakładki Narzędzia (1) i wybierz myjkę ciśnieniową (2).

Ustaw ją w dowolnym, wybranym przez siebie miejscu. Pamiętaj jednak, że ma ona dość ograniczony zasięg. Dobrze sprawdzi się w pobliżu garażu, w którym trzymasz wiele maszyn. Po wszystkim podejdź do myjki i wciśnij klawisz wyświetlony na ekranie (3), by wziąć narzędzie do ręki.

Teraz pozostało już tylko podejść do obłoconego pojazdu i wykorzystać strumień wody, by go wyczyścić. W zależności od wielkości maszyny cały proces zajmie od kilku do kilkunastu sekund. Po wszystkim możesz wsiąść do pojazdu i cieszyć się czystością - przynajmniej do momentu ponownego wjazdu na pole.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - niszczenie plonów: jak wyłączyć

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze