Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Farming Simulator 22 - paliwo: uzupełnianie, tankowanie pojazdów

Gdzie i jak uzupełnić paliwo, co się stanie, gdy się wyczerpie.

Większość pojazdów w Farming Simulator 22 wymaga paliwa. Gdy to się skończy, nie będziesz mógł z nich korzystać. Z tej strony dowiesz się jak szybko i wygodnie uzupełniać paliwo na stacjach benzynowych.

Gdy wsiądziesz do pojazdu, w prawym dolnym rogu ekranu zobaczysz wskaźnik paliwa (1). Wyczerpuje się on wraz z kolejnymi godzinami pracy danej maszyny.

By uzupełnić paliwo, musisz udać się na stację benzynową. Na mapie rozpoznasz ją po ikonce dystrybutora paliwa (2). Udaj się na miejsce i ustaw pojazd w pobliżu dowolnego dystrybutora (3). Teraz po prostu wciśnij przycisk Zatankuj (4), by paliwo zostało szybko uzupełnione, co będzie cię kosztować kilkadziesiąt euro.

W tym momencie pojazd ma znów pełny bak i może swobodnie pracować. Dla wygody użytkowania możesz postawić zbiornik paliwa przy swoich budynkach, a następnie dostarczyć do niego benzynę za pomocą naczepy do transportu towarów płynnych. W ten sposób nie musisz każdorazowo jechać na stację benzynową.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - pojazdy: lista posiadanych maszyn

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze