Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry 3: Blood Dragon w mrocznym klimacie science-fiction filmów lat 80.

Pierwsze filmy z rozgrywki sugerują zmiany w rozgrywce względem ostatniej części serii Far Cry.

W Internecie pojawiły się fragmenty rozgrywki, prezentujące Far Cry 3: Blood Dragon.

Zieloną dżunglę zastąpiono wyraźnie przerysowanymi klimatami z mrocznego filmu science-fiction z lat 80. Gra ukaże się prawdopodobnie 1 maja, jako samodzielny tytuł na PC, X360 i PS3.

Z opublikowanych nagrań wynika, że uproszczono system zdobywania doświadczenia - zamiast drzewka umiejętności postać posiada kilka specjalnych ruchów. Przykładowo, na trzecim poziomie wtajemniczenia bohater może szybciej zmieniać bronie i celować.

Już na samym początku gracze mogą wykonywać rozbudowane egzekucje wrogów, oddychać pod wodą bez limitów (dzięki „cyber-płucom”) i skakać z dowolnej wysokości bez ryzyka.

Gra sugeruje liniowe rozpoczęcie, jednak rzut oka na mapę pozwala stwierdzić, że przygotowano także sekcje w otwartym świecie.

Filmy wydają się pochodzić z pełnej wersji gry. Warto przypomnieć, że Ubisoft oficjalnie jeszcze nie potwierdził istnienia Far Cry 3: Blood Dragon.

Wydawca usuwa też wszystkie filmy z fragmentami rozgrywki z Internetu. Dwa, 15-minutowe filmy z komentarzem zabawnego Rosjanina można ściągnąć tutaj i tutaj. Poniżej zaś krótki fragment:

Zobacz: Far Cry 3: Blood Dragon - Poradnik.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze