Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Netflix pokazał trailery anime Devil May Cry i Blood Dragon

Jes też „Castlevania: Nocturne”.

Netflix wyjątkowo upodobał sobie tworzenie adaptacji gier wideo w formie anime. Dzisiaj wspominaliśmy już o serii Tomb Raider, a teraz czas na pozostałe: na bazie Devil May Cry, Far Cry 3: Blood Dragon oraz Castlevanii.

Zaczynając od pierwszej pozycji, tutaj ściśle zaangażowany jest Capcom, a także Studio Mir z Korei Południowej, które kojarzyć można najlepiej zapewne za sprawą „Legendy Korry”, czy też - niedawno - „Harley Quinn” dla Warner Bros. Przedsięwzięcie ze strony kreatywnej prowadzi Adi Shankar. Premiera „wkrótce”.

Ten ostatni zajmuje się całą masą projektów, adaptując w formie animacji także Assassin’s Creed, Hyper Light Drifter oraz PUBG. Odpowiada również za widoczne poniżej „Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix”, na bazie szalonego spin-offu Fra Cry 3. Jest Rayman, Altaïr jako żaba, a nawet Jade z Beyond Good & Evil. Premiera 16 października.

Na koniec „Castlevania: Nocturne”, kolejny projekt Shankara. To nie do końca nowość, ponieważ producent odpowiadał w latach 2017-2021 za ciepło przyjętą „Catlevanię”. Nowa seria - już z podtytułem - opowiada o przeszłości Richtera Belmonta podczas Rewolucji Francuskiej. Premiera 28 września.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Far Cry 3: Blood Dragon

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze