Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Nie łam się, stary

Misja, w której pomagamy nabrać pewności siebie lokalnemu radiowcowi.

Misja ta jest związana z Travisem prowadzącym audycje radiowe. Aby ją rozpocząć udaj się do baru "Rezerwa" znajdującego się nieopodal bazaru w Diamond City.

W środku natkniesz się na braci Bobrow rozmawiających przy kontuarze (obrazek powyżej). Jeden z nich, Wadim, tak nie lubi lokalnego DJ-a, że „w żartach" zaproponuje porwanie go. Kontynuuj konwersację. W pewnej chwili będziesz mógł iść za Wadimem i porozmawiać nieco o jego planie.

Bójka i randka

Okaże się, że chce on, aby Travis nabrał trochę pewności siebie przez udział w zaaranżowanej przez Wadima bójce. Jeśli będziesz zainteresowany jego pomysłem, to przy pomocy rozwiniętej charyzmy możesz zdobyć od Bobrowa więcej pieniędzy - może ci się udać zdobyć od 100 do 300 kapsli.

Po przyjęciu zadania wróć do Rezerwy po godzinie 18:00. Do tego czasu możesz się na przykład przespać w jakimś łóżku. Po powrocie do baru zastaniesz w środku Travisa oraz niejakiego Byka.

Podejdź do tego pierwszego i rozpocznij rozmowę. Powiedz mu, aby nie dał sobie dmuchać w kaszę, i że udzielisz mu pomocy w walce z przeciwnikami. Po pyskówce (obrazek powyżej) Byk rzuci się na ciebie i Travisa. Zacznij walczyć z nim na pięści, blokując ciosy i wyprowadzając ataki. Kiedy rywal padnie na ziemię porozmawiaj z Travisem, a potem z Wadimem.

Ten ostatni powie ci, że od niedawna pracuje tu Scarlett, która wpadła w oko Travisowi. Opuść bar i zlokalizuj dziewczynę w mieście. Porozmawiaj z nią o Travisie i przekonaj ją, aby się z nim umówiła. Możesz to uczynić zastraszając ją, przekonując (obie opcje związane z charyzmą) lub przekupując.

Po ustawieniu randki wróć do baru i porozmawiaj z drugim z braci - Jefimem.

Uratowanie Wadima

Na miejscu okaże się, że Byk i jego ludzie, czyli osoby, z którymi stoczyłeś walkę, porwali Wadima. Jefim poprosi cię, abyś go odnalazł. Opuść bar i zlokalizuj Travisa, którego wypytaj o to, gdzie porywacze mogli zabrać Bobrowa.

Chłopaka znajdziesz w lokalnej rozgłośni radiowej, do której poprowadzi cię znacznik. Travis powie ci, że bandyci zabrali Wadima do browaru Beantown znajdującego się na północny zachód od miasta. Porozmawiaj z Travisem przy wejściu, po czym wejdźcie do browaru. Skieruj się na piętro i zacznij ostrzeliwać bandytów po drugiej stronie (obrazek powyżej).

Oprócz zwykłych rywali będzie tu również Byk i Tom Wieżowiec - ten ostatni jest bardzo wytrzymały, więc najlepiej ostrzeliwać go z dystansu celując w głowę. Po walce udaj się do pokoju, z którego wybiegli bandyci. Z prawej strony na ziemi znajdziesz magazyn „Nasz dom", a na biurku holotaśmę z przepisem na przepis oraz terminal (z łatwym szyfrem), w którym Tom Wieżowiec prowadził notatki.

Po eksploracji uwolnij Wadima, który wynagrodzi cię za pomoc. Następnie odbądź jeszcze jedną rozmowę z Travisem, co zakończy misję.

Następnie: Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Zagrywka na lewe pole

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze