Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 otrzyma darmową modyfikację od firmy Nvidia

Ponad godzina dodatkowej zabawy.

Mające wczoraj premierę DLC do Fallouta 4 o nazwie Nuka-World nie będzie ostatnią dodatkową zawartością do produkcji. Firma Nvidia zapowiedziała darmowy mod do gry - Vault 1080.

Modyfikacja zostanie udostępniona w Warsztacie Steama w dniu rozpoczęcia targów PAX Prime - 2 września.

Mod wprowadzi misję poboczną, której akcja osadzona jest w podziemiach tytułowej krypty. Schron umiejscowiono w ruinach starego kościoła, do którego można dotrzeć, przedzierając się przez mgliste i mroczne bagna.

Lokacje, które odwiedzimy w czasie rozgrywki, stworzono w taki sposób, by zaprezentować możliwości technik graficznych przygotowanych przez producenta kart GeForce.

Mowa między innymi o obsługującym cienie HBA+ i odpowiedzialnym za efekty zniszczeń FleX. Do tego jeszcze wolumetryczne oświetlenie korytarzy.

Twórcy podkreślają, że modyfikacja zaoferuje ponad godzinę dodatkowej zabawy. Mod przygotowało należące do firmy Nvidia studio LightSpeed.

Wydany w ubiegłym roku Fallout 4 jest kolejną odsłoną słynnej postapokaliptycznej serii. Akcja osadzona jest na terenie zniszczonego atakiem nuklearnym amerykańskiego miasta Boston.

„Na pewno każdy znajdzie w tej świetnej grze coś dla siebie - to imponująca i wciągająca produkcja. Szkoda tylko, że Bethesda nie odważyła się nieco bardziej zmienić formuły rozgrywki i wciąż nie potrafi radzić sobie z błędami natury technicznej” - pisał Mateusz w recenzji Fallouta 4.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze