Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fabularne DLC do The Last of Us wprowadzi nowego bohatera

Mapy do multiplayer ukażą się w październiku.

Naughty Dog ogłosiło, że w DLC do trybu dla pojedynczego gracza w The Last of Us zobaczymy nowego bohatera. Rozszerzenie ukaże się w grudniu lub w styczniu.

Eric Monacelli, zajmujący się w studiu kontaktami ze społecznością, obiecał na blogu PlayStation, że opowiedziana historia będzie „ambitna, z nawiązaniami to głównej historii”.

Wybrano już aktora, który wcieli się w nową postać, a nagrania motion capture rozpoczną się w przyszłym tygodniu. Opublikowano pierwszą grafikę koncepcyjną, widoczną poniżej.

Monacelli poinformował także, że pierwszy zestaw map do trybu dla wielu graczy ukaże się w Europie 16 października. Abandoned Territories Map Pack zawiera Suburbs, z dynamiczną burzą piaskową, Bus Depot, czyli postój dla autobusów z żyrafami w tle, Hometown, koncentrujące się na skradaniu oraz Bookstore, z rozgrywką na wielu poziomach księgarni.

Drugim z trzech planowanych dodatków będzie wspomniana zawartość w kampanii fabularnej. Ostatnie DLC ponownie skupi się na trybie dla wielu graczy.

Aby umilić oczekiwanie, Naughty Dog postanowiło uzupełnić przepustkę sezonową o dodatkowe przedmioty - 60 nakryć głowy. Gadżety można będzie kupić także osobno.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze