Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

F1 Challenge od Codemasters dostępne na urządzenia z systemem iOS

Za 3 dolary (ok. 10 zł).

Codemasters opublikowało nową grę na urządzenia z systemem iOS - F1 Challenge. Jak sama nazwa wskazuje, tytuł koncentruje się na wyścigach Formuły 1.

Projekt działa na iPhone'ie, iPadzie i iPodzie Touch, z systemem iOS 7.0 lub nowszym. Cenę w App Store ustalono na 3 dolary (ok. 10 zł).

F1 Challenge to szybkie, zręcznościowe wyścigi w kilku trybach. Akcję przedstawiono w rzucie izometrycznym, a grafikę dostosowano do wyświetlaczy Retina. Gra automatycznie zbiera statystki naszych poczynań. Za doradców służą Sebastian Vettel, Fernando Alonso i Lewis Hamilton.

Sterowanie przygotowano dla prawo i leworęcznych graczy. Dotykowy ekran służy do prowadzenia bolidu, aktywacji systemu KERS czy odpowiedniego ustawiania pojazdu na torze, by korzystać z błędów przeciwników.

Za pośrednictwem F1 Challenge Codemasters kontynuuje ofensywę na platformach mobilnych. W czerwcu wydano Colin McRae Rally, a trzy miesiące później darmowe Boom! Tanks.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły