Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Epic Games Store rozda każdemu chętnemu 10 dolarów na zakupy w sklepie?

Warunkiem włączenie dwuetapowej weryfikacji konta.

Epic Games najprawdopodobniej planuje akcję, która ma zwiększyć bezpieczeństwo wśród użytkowników platformy wydawcy. Według nieoficjalnych wieści, każdy użytkownik, który włączy dwuetapową weryfikację konta, otrzyma 10 dolarów na zakupy w Epic Games Store.

Informację o prezencie - związanym po części ze zbliżającą się „mega wyprzedażą” - zobaczyła część graczy, którzy w poniedziałek włączyli Fortnite. Wzmianka szybko zniknęła z gry, dlatego miłośnicy strzelanki battle royale opublikowali na Twitterze zrzuty ekranu, zachęcając Epic Games do rozwiania wątpliwości.

Przedstawiciele firmy odpowiedzieli na wezwanie, tłumacząc, że informacja o inicjatywie dostała się do Fortnite za wcześnie.

„Ups! Wiadomość Dnia przez przypadek przemyciła wieść o wyprzedaży. Promocje będą, ale wciąż nad nimi pracujemy i jeszcze ich nie uruchomiliśmy. Szczegóły za kilka dni” - czytamy w odpowiedzi.

Przedstawiciele Epic Games co prawda nie odnieśli się do rzekomego prezentu w postaci 10 dolarów, ale skoro wiadomość była prawdziwa, wydawca Fortnite najpewniej planuje wspomnianą akcję.

Zobacz: Fortnite Battle Royale - poradnik dla początkujących

Weryfikacja dwuetapowa wprowadza wymóg wpisania dodatkowego kodu podczas logowania, co zabezpiecza konto przed kradzieżą. Na platformie Epic Games kod pozyskujemy z aplikacji uwierzytelniającej lub za pomocą maila - metoda jest dowolna.

Nie wiadomo, czy osoby, które aktualnie korzystają już z logowania dwuetapowego, również otrzymają 10 dolarów na zakupy.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze