Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 z darmowymi i płatnymi DLC. Ujawniono plan rozwoju gry

Pierwsze fabularne rozszerzenie ukaże się wiosną.

Niedawno Techland obiecywał, że Dying Light 2 będzie rozwijane przez co najmniej pięć lat. Teraz studio podzieliło się bardziej szczegółowym planem, który obejmuje darmowe i płatne dodatki.

Z opublikowanej grafiki wynika, że jeszcze w lutym pojawią się bezpłatne DLC inspirowane poszczególnymi frakcjami z gry. Nie jest to jasne, ale najpewniej wprowadzą przedmioty kosmetyczne dla postaci.

Produkcja otrzyma też dwa, najpewniej darmowe, zestawy dodatkowych wyzwań do wykonania - pierwszy pakiet trafi do tytułu w marcu, a drugi w maju. Natomiast w kwietniu rozpocznie się ograniczone czasowo wydarzenie z udziałem zmutowanych zarażonych, ale detali nie podano.

Wstępny plan rozwoju Dying Light 2

W czerwcu zaś pojawi się płatne rozszerzenie z nowymi wątkami fabularnymi. Warto zaznaczyć, że w planach jest jeszcze drugi tego typu dodatek, ale na razie nie wiadomo, w jakim terminie mógłby się ukazać.

Techland zapewnia, że w ramach pięcioletniego rozwoju gry wprowadzi między innymi kolejne bronie, przeciwników, historie i wydarzenia. Do tego różnorodne nagrody dla użytkowników, aktywności, a także aktualizacje, poprawki i ulepszenia dla tytułu.

Dying Light 2 zadebiutuje 4 lutego na PC i konsolach.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze