Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Duża aktualizacja FIFA 20 poprawia drybling

Oraz skuteczność łatwych strzałów z pola karnego.

EA Sports opublikowało dużą - zajmującą około 2,8 GB - aktualizację gry FIFA 20. Twórcy udoskonalili między innymi drybling oraz łatwe strzały z obrębu pola karnego.

Jak tłumaczą deweloperzy, zwiększono „szybkość reakcji piłkarzy o średniej atrybutów Drybling, Zwinność i Równowaga przekraczającej 80 punktów na wychylenie drążka dryblingu” w przypadku, gdy nie zastosowano modyfikatorów i sztuczek.

FIFA 20 oferuje różne tryby gry

Autorzy podkreślają jednocześnie, że skala poprawy zależy od wspomnianej średniej wartości atrybutów. To oznacza, że zmiany w najmniejszym stopniu odczujemy u zawodników z 80 punktami, a w największym u sportowców z wynikiem 99.

To nie wszystko, ponieważ EA Sports podniosło skuteczność łatwych strzałów oddawanych z pola karnego, a konkretnie z odległości nie większej niż 13,7 metra od celu. Tego typu uderzenia częściej lecą w światło bramki i rzadziej trafiają w słupek lub wychodzą na aut.

Zobacz: FIFA 20 - poradnik i najlepsze porady

Inne modyfikacje to przyspieszenie szybkości animacji podania z autu bramkowego (cofnięcie zmiany z wcześniejszej aktualizacji) oraz skrócenie maksymalnego czasu oczekiwania na rozpoczęcie zmagań ze środka boiska - z 30 na 15 sekund.

Ponadto w trybie kariery zwiększono stopień wyzwania na poziomie trudności Ultimate. Do tego poprawiono szereg strojów, piłek, band reklamowych, herbów i zdjęć zawodników. Ponadto dodano 71 nowych twarzy piłkarzy - zostaną pobrane przez produkcję, gdy pojawią się na serwerach.

Źródło: EA Sports

Następnie: Mortal Kombat Kollection Online w bazie PEGI - oryginalna trylogia z odświeżoną grafiką

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły