Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Drugi epizod kampanii fabularnej do Arma 3 zadebiutuje 21 stycznia

Większe poziomy i pomoc partyzantów.

Bohemia Interactive ogłosiła dzisiaj, że drugi epizod kampanii fabularnej do Arma 3 - Adapt - zadebiutuje 21 stycznia przyszłego roku.

Potrzebne pliki ściągniemy bez dodatkowych opłat. W kampanii wcielimy się w Bena Kerry'ego - żołnierza sił NATO, stacjonującego w fikcyjnej Republice Altisu i Stratisu w ramach misji pokojowej.

Po kilku latach niestabilnego zawieszenia broni, siły amerykańskie zaczynają stopniowe wycofywanie się z zabezpieczanych terenów, a ich miejsce błyskawicznie zajmują siły wrogiej frakcji CSAT.

„Pierwsza część koncentrowała się na podstawowych walkach piechoty, ale drugi epizod - Adapt - pozwoli skorzystać z innych ciekawych elementów sandboksa” - zapewnia Jaroslaw Kasny, jeden z deweloperów. „Gracze znajdą tu więcej otwartych i nietypowych scenariuszy, a z pomocą partyzantów ruszą do walki ze znacznie silniejszym przeciwnikiem.”

Jeszcze przed premierą kampanii twórcy opublikują inne darmowe dodatki, w tym trzy pojazdy - dwa helikoptery i czołg - oraz nową broń palną. Ta zawartość dostępna będzie już 11 grudnia.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

ARMA 3

PC

Powiązane tematy
PC
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze