Skip to main content

Diablo Immortal - tablica zleceń: zadania poboczne

Skąd wziąć zadania poboczne.

Diablo Immortal przepełnione jest aktywnościami, w których możesz brać udział - jak szczeliny czy rajdy. Możesz także podejmować się zadań pobocznych umieszczanych na tablicy zleceń. Z tej strony dowiesz się jak to robić i co za to będziesz miał.

Tablicę zleceń znajdziesz w Zachodniej Marchii - dokładniej w jej północno-zachodniej części (1).

Zbliż się do niej (2) i wejdź w interakcję, by otworzyć okno zadań.

Tutaj znajdziesz cztery zlecenia (3), które możesz przyjąć - po prostu wciśnij przycisk Zaakceptuj pod każdym z nich. W tym momencie zadania te zostaną dodane do twojego dziennika i będziesz mógł je wykonać.

Każdego dnia dostępnych będzie tutaj 8 zadań. Jeśli nie wykonasz ich wszystkich, kolejnego dnia otrzymasz 4 dodatkowe, do maksymalnych 24. Co poniedziałek cały system się resetuje i na nowo jest tylko 8 zadań.

Większość z tych misji ogranicza się do zabijania konkretnej grupy potworów. Zlecenia ustawione są na ogół tak, by rozgrywały się w jednej lokacji. Wystarczy więc kliknąć na którekolwiek na liście misji, by postać się tam teleportowała i sama doszła do strefy, w której do wybicia jest grupa potworów.

Po wykonaniu zadań wróć po prostu do tablicy zleceń, wejdź z nią w interakcję i wybierz przycisk Odbierz nagrody. Wtedy otrzymasz mnóstwo złota i przedmioty, które zostaną dla ciebie wylosowane.

Spis treści: Diablo Immortal - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Diablo Immortal - oddział: jak założyć i dołączyć, premie

Zobacz także