Skip to main content

Diablo Immortal na PC - jest długi gameplay

Spojrzenie na komputerową wersję gry.

Wczoraj Blizzard dość nieoczekiwanie poinformował, że kontrowersyjne Diablo Immortal pojawi się nie tylko na urządzeniach mobilnych, ale też PC. Teraz pojawił się pierwszy długi gameplay z wydania na ostatnią platformę.

Nagranie opublikował magazyn Game Informer, którego redakcja uzyskała dostęp do wczesnej wersji produkcji. Uwagę zwraca między innymi fakt, że sterowanie dostosowane jest do klawiatury i myszy - poszczególnych zdolności użyjemy z pomocą skrótów klawiszowych.

Nagranie okraszone jest komentarzem nie tylko dziennikarza pisma, ale też reżysera Wyatta Chenga i szefa marki Roda Fergussona. W wideo pokazano również gameplay z edycji na telefony i tablety, a także porównania wersji na PC i urządzenia mobilne.

Diablo Immortal ukaże się 2 czerwca na sprzętach z iOS i Androidem, tego samego dnia na komputerach osobistych rozpocznie się otwarta beta gry. W planach możliwość wspólnej zabawy między posiadaczami obu platform.

Sam tytuł zostanie udostępniony za darmo, ale nie zabraknie opcjonalnych transakcji cyfrowych. Twórcy już obiecują, że po premierze produkcja otrzyma darmowe dodatkowe treści, w tym nowe wątki fabularne, podziemia i klasy postaci.

Zobacz także