Skip to main content

Diablo Immortal - mana, energia, furia, siła ducha: czy jest, regeneracja

Czy postacie korzystają z zasobów do aktywacji umiejętności i jak je regenerować.

Dla osób zaznajomionych z poprzednimi częściami serii - a także z niemal dowolną grą z gatunku H&S - oczywiste będzie, że każda postać korzysta z jakiegoś zasobu do rzucania zaklęć i korzystania z umiejętności specjalnych. Czy tak samo jest w Diablo Immortal - a jeśli tak, to jak regenerować te zasoby?

W poprzedniej, trzeciej części gry - na której mocno wzorowany jest Diablo Immortal - postacie korzystały z różnych zasobów. Mnisi mieli siłę ducha, barbarzyńcy furię, szamani manę, nekromanci esencję, a łowcy demonów nawet dwa zasoby, nienawiść i dyscyplinę.

W Diablo Immortal zrezygnowano z jakiegokolwiek zasobu postaci. W jaki sposób więc korzysta się ze zdolności specjalnych i zaklęć? Wszystkie posiadają wyłącznie czasy odnowienia. Oznacza to, że po wykorzystaniu dowolnej zdolności, trzeba po prostu odczekać od kilku do kilkudziesięciu sekund, by móc ponownie ją aktywować.

Sprawia to, że przedmioty i umiejętności bierne skracające czas odnowienia zdolności są tutaj jeszcze cenniejsze, niż dotychczas - szczególnie w przypadku potężnych umiejętności, które potrafią odnawiać się niemalże minutę.

Następnie: Diablo Immortal - serwer: który wybrać

Spis treści: Diablo Immortal - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Diablo Immortal - klasy postaci

Zobacz także