Skip to main content

Diablo Immortal - klan: jak dołączyć, korzyści

Dołączenie do 100-osobowej grupy graczy.

Klany to element zabawy społecznościowej w Diablo Immortal. Za sprawą tej mechaniki możesz łączyć się z innymi graczami w ugrupowania, w których może znajdować się nawet 100 osób. Z tej strony dowiesz się jak to zrobić i co z tego będziesz miał.

Są dwie metody dołączenia do klanu. Możesz go stworzyć, choć kosztuje to aż 3000 platyny, więc nie jest dobrym wyborem na początku zabawy. Możesz też po prostu dołączyć do istniejącej grupy. W tym celu kliknij na przycisk menu (1) i z listy wybierz Awanturnik (2).

Tutaj kliknij w kartę klan (3) i potem szczegółowe informacje o klanie (4). Trafisz na listę klanów (5). Przy każdej pozycji znajdziesz liczbę członków (6), a po kliknięciu na ikonkę (7) dowiesz się szczegółowych informacji o klanie.

Jeśli chcesz dołączyć, kliknij po prostu w przycisk Wyślij zgłoszenie (8). Przywódca klanu otrzyma twoją prośbę - jeśli ją zaakceptujesz, trafisz do klanu.

Wygląd tego menu oczywiście się zmieni - nie będziesz miał już listy klanów, a członków, którzy się także w nim znajdują. Przynależność do klanu ułatwi ci znajdywanie osób do wspólnej zabawy. Co więcej, klan może przystąpić do wojny frakcji, w trakcie której możecie zdobyć mnóstwo cennych nagród.

Spis treści: Diablo Immortal - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Diablo Immortal - ukryte siedlisko: jak znaleźć

Zobacz także