Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Deus Ex GO - poradnik i opis przejścia

Wszystkie poziomy, levele i mapy.

Witamy w poradniku i solucji do gry Deus Ex GO. W niniejszym poradniku znajdziecie kompletny opis przejścia kampanii fabularnej gry oraz wskazówki, gdzie znajdują się wszystkie poukrywane sekrety. Nie zabrakło też garści porad na dobry początek zabawy.

Gra dostępna jest na szereg urządzeń mobilnych z zainstalowanym systemem operacyjnym Android oraz iOS.

Deus Ex GO kontynuuje serie planszowych skradanek, zapoczątkowanych przez Hitman GO. Tym jednak razem głównym bohaterem przygody jest Adam Jensen, dobrze znany z Deus Ex Rozłam Ludzkości.

Deus Ex GO jest grą logiczną, gdzie postać przemieszcza się po planszy, bo wskazanych przez nas punktach. Te rozgałęziają się na kilka dróg, dzięki czemu możemy pokonywać liczne przeszkody i obchodzić przeciwników.

Całość utrzymano w cyberpunkowej stylistyce, znanej z głównego nurtu gier Deus Ex.


Opis przejścia kolejnych rozdziałów

Zobacz także: Deus Ex: Mankind Divided, Rozłam Ludzkości - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik, wszystkie misje, mapy i sekrety


Porady na początek

 • W grze zaimplementowano mikropłatności. Nie są one niezbędne by ukończyć grę, a oferują szereg ułatwień, pomagających w przejściu trudniejszych poziomów.
  • Twoim zadanie jest przedostanie się z miejsca startowego rozgrywki, do ostatniego wskazanego przez grę na planszy, wyróżniającego się wyraźnym podświetleniem.
  • Poruszać się po planszy musisz tak, by nie przekroczyć maksymalnej liczby punktów akcji dostępnej na misje. Ich liczbę widzisz w lewej dolnej części ekranu.
  • Każda wykonana akcja (strzał, morderstwo, hakowanie) liczy się jako jeden punkt akcji.
  • W dalszej części rozgrywki, będziesz mógł strzelać do przeciwników z dystansu.
  • Podczas zabawy można używać peleryny niewidki tak, by przemknąć pod nosem przeciwników, którzy cię nie zauważą. W wielu misjach jest to niezbędne do ukończenia misji.
  • Ludzcy przeciwnicy wykryją cię wtedy, gdy staniesz w ich polu widzenia, co będzie zakomunikowane czerwonymi sygnałami. Jeśli wróg stoi do ciebie plecami, to cię nie zauważy.
  • By użyć kamuflażu, wciśnij zielony trójkąt w górnym prawym rogu ekranu, a potem zaznacz palcem Adama.

  Jak odblokować Praxis Kit w Deus Ex: Rozłam Ludzkości?

  Producent gry umiejscowił w niej pięć Praxis Kit, które odblokujemy za wykonanie szeregu czynności w Deux Ex GO. Następnie po ich zdobyciu, możemy je przetransferować do Deus Ex: Rozłam Ludzkości i tam wykorzystać jako punkty umiejętności dla głównego bohatera.

  Dwa Praxis Kit odblokowują się po ukończeniu kompletnej kampanii fabularnej, kolejny za ukończenie każdej planszy na poziomie mistrzowskim, czyli mieszcząc się w określonym limicie kroków. Kolejne dwa za ukończenie pierwszego i drugiego specjalnego tygodniowego zadania.

  Aby skorzystać z opcji, należy najpierw założyć konto Square Enix, korzystając z oficjalnej strony wydawcy. Następnie podpinamy je w Deus Ex GO, korzystając w menu opcji z zakładki „Claim Praxis Kit”. Po włączeniu Deus Ex: Rozłam Ludzkości logujemy się na to samo konto, a zestawy Praxis znajdziemy w ekwipunku.

  Opcja ta dostępna jest obecnie tylko w wersji PC i Xbox One. Możliwym jest, że w przyszłości Square Enix doda więcej Praxis Kit do Deus Ex GO.

  Komentarze