Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Destiny 2 - Nessus, Przygoda: Głęboka konwersacja

Odzyskujemy dane Weksów.

Po raz kolejny już pomagamy Macierzy. Tym razem musimy odzyskać dane Weksów. Jest to dość krótka przygoda, którą powinieneś ukończyć w zaledwie kilka minut. Po jej aktywacji musimy przeskanować trzy wskazane skrytki. Przeskakujemy więc na wielką platformę zawieszoną w przestrzeni, gdzie wykonujemy interakcję na zielonej kuli.


Dostępne od:

  • poziom: b. d.
  • moc: 90

Zobacz też: Destiny 2 - jak szybko zdobywać doświadczenie, poziomy i Moc

Gdzie zacząć:

Skraj Artefaktu, Dolina Arkadyjska.

W jednym momencie możemy znajdować się tylko na jednej platformie, gdyż na pozostałych będzie gromadzić się dziwna energia, która będzie nas ranić. Pamiętaj również, że po przeskanowaniu ostatniej skrytki powinieneś błyskawicznie wrócić na właściwy ląd, gdyż platformy rozpłyną się w powietrzy, a ty runiesz w przepaść i zginiesz.

Na platformy przeskakuj tylko wtedy, gdy nie zauważysz na nich elektrycznych wyładowań.

Następnie udajemy się do kolejnej wskazanej skrytki. Docieramy tam po wiszących w przestrzeni kostkach. W skanowaniu przeszkadzać nam będą przeciwnicy rozmieszczeni na innych platformach. Zabijaj ich i pozyskuj upuszczone dane Kolektywu, jednocześnie tak dobierając platformy, aby znajdująca się na nich energia nas nie raniła.

Po zebraniu stosownej ilości danych, o których informować cię będzie procentowy postęp z lewej strony ekranu, przeskanuj kolejną wskazaną skrytkę. Musisz powtarzać czynność, a więc zabijać przeciwników i podnosić upuszczane przez nich przedmioty. Musisz wykonać cały proces łącznie trzy razy.

Ostatnia fala będzie najtrudniejsza, gdyż wśród nieprzyjaciół znajdzie się także silniejszy i odporniejszy mini-boss, czyli Umysł sieciowy. Jest to hydra, wokół której wiruje dość szczelna osłona energetyczna. Nie polecamy wskakiwanie do niej na platformę, ani okupowanie przez dłuższy czas żadnej z nich.

Sztuczka może i niezbyt czysta, ale pozwala strzelać do przeciwnika praktycznie bez przerwy.

Zamiast tego proponujemy się nieco wycofać i obrać jedną z niższych platform, skąd będziesz miał widok na wroga od spodu, tak jak na powyższym obrazku. Zagwarantuje to niemal całkowite odsłonięcie spodu nieprzyjaciela, a jeśli dopisze ci szczęście, nie będą ci zagrażały żadne ataki z jego strony.Po rozprawieniu się z Umysłem sieciowym oraz wszystkimi jego pomocnikami cel zostanie osiągnięty. Przekażesz stosowne dane Macierzy, a po krótkim dialogu zadanie dobiegnie końca. Uważaj podczas powrotu na główną część lokacji, aby nie runąć w przepaść.

Komentarze