Skip to main content

Destiny 2: Ostateczny Kształt na klimatycznym zwiastunie. Premiera wielkiego dodatku tuż za rogiem

Podsumowanie 10 lat serii.

Bungie zaprezentowało finałowy zwiastun Destiny 2: Ostateczny Kształt, a więc wielkiego dodatku, będącego uhonorowaniem 10-letniej historii serii. Materiał przypomina o nadciągającej premierze, a przy okazji jest całkiem widowiskowy.

Ostateczny Kształt (eng. The Final Shape) zadebiutuje już w przyszłą środę - 4 czerwca - jako płatne rozszerzenie fabularne. Przedpremierowe zamówienia można składać poprzez oficjalną stronę gry: do wyboru jest nawet kolekcjonerska edycja z pakietem fizycznych gadżetów.

W ramach dodatku „Strażnicy udadzą się do Bladego serca Wędrowca, aby pomóc Straży Przedniej, doprowadzając do ostatecznej konfrontacji ze swoim najgroźniejszym przeciwnikiem, Świadkiem” - czytamy w oficjalnym opisie. Także w zwiastunie przewija się motyw „przekształcania”, podczas gdy w tle przygrywa nie mniej efektowny utwór „Everything I wanted” w wykonaniu Billie Eilish.

Zobacz na YouTube

Dodatek Ostateczny Kształt nazywany był przez twórców „lekarstwem na problemy gry” oraz „szansą na odzyskanie zaufania społeczności”. Głównym daniem jest oczywiście nowy wątek fabularny, ale nie zabraknie też kolejnej klasy postaci i masy sprzętu do zdobycia.

Przyszłość jest dla nas jasna: musimy uczynić The Final Shape niezapomnianym doświadczeniem. Chcemy stworzyć coś, co będzie postrzegane obok najlepszych gier, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy - odpowiednie zwieńczenie, które uhonoruje podróż, którą odbyliśmy razem przez ostatnie dziesięć lat” - pisało Bungie w komunikacie do graczy.

Zobacz także