Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Destiny 2 - Io, Przygoda: Nieoczekiwani goście

Polowanie na Pochwyconych.

Dopiero na planecie Io spotykamy Ikorę - to właśnie ona zleca nam to zadanie, gdy podejdziemy do punktu rozpoczęcia misji. Jak zawsze, zalecamy poziom o około 30 punktów wyższy niż ten rekomendowany przez grę. Dzięki temu ominie was niepotrzebna frustracja i bezproblemowo oraz szybko ukończycie Przygodę.

Jedynym rodzajem przeciwników w tej misji będą Pochwyceni. Najczęściej wykorzystamy więc energię elektryczną (Arc).


Dostępne od:

  • Poziom: b.d.
  • Moc: 120

Zobacz też: Destiny 2 - jak szybko zdobywać doświadczenie, poziomy i Moc

Gdzie zacząć:


Po rozpoczęciu zadania jedź oznaczoną trasą. Musisz dotrzeć do obozu Kombinatu, w którym zbierają się Pochwyceni. Wrogów jest tam całkiem sporo, lubią zbierać się w małych grupach, więc używaj granatów.

Nie daj się okrążyć i przytłoczyć podstawowym jednostkom. Uważaj przede wszystkim na Hoplitów, którzy strzelają energią odpychającą ze swoich tarcz. Celuj w wystające ręce i nogi tych wrogów.

Gdy pozbędziesz się wystarczającej liczby oponentów, Pochwyceni zaczną wbiegać do budynku. Cel się zaktualizuje - musisz ich śledzić. Idź więc w oznaczonym ikoną kierunku (przypomnienie - ikona celu pojawia się zawsze, gdy włączasz Ducha).

Gdy przejdziesz korytarzem do jaskini, zobaczysz słup dziwnej energii. Możesz przy okazji postrzelać do białych kul porozrzucanych dookoła, wiszących w powietrzu. Po chwili pojawią się Pochwyceni. Zlikwiduj część, a za uciekającymi biegnij.

Dotrzesz do innej jaskini - niżej klęczą wrogowie. Zlikwiduj wszystkich i zabierz ładunek energii. Zaraz po zebraniu go wracaj, skąd przybyłeś i przy słupie ciemno-białej energii włóż ładunek w oznaczone miejsce w ziemi. Pokonaj wrogów.

Teraz musisz powtórzyć czynność dwa razy - udać się we wskazane miejsce, zabrać rdzeń energetyczny, wrócić i zamontować go w ziemi. Trzeci raz będzie najcięższy, ponieważ spotkasz największe grupy wrogów. Nie używaj jednak jeszcze mocy Super.

Kiedy odzyskasz trzeci ładunek energii, na miejscu pojawi się mini-boss. Czarnoksiężnik Porzuconych będzie stanowił średnie wyzwanie, ale zagrożeniem są przede wszystkim przyzywane przez niego hordy Sług Cienia.


Spis treści: Destiny 2 - poradnik, solucja

Następnie: Destiny 2 - Io, Przygoda: Współczesny Prometeusz


Najlepiej przygotować wyrzutnię rakiet. Gdy wielka grupa wrogów biegnie, by cię okrążyć, wystarczy podskoczyć dwukrotnie i strzelić pociskiem w środek hordy. Pokonasz większość za jednym strzałem.

Sam boss korzysta z tarczy elektrycznej, więc dobrze dobierz typ obrażeń. Gdy pokonasz przeciwnika, posłuchasz dialogu bohaterów niezależnych, a misja po chwili się zakończy. Otrzymasz nagrody.

Komentarze