Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Demon's Souls - Kuźnie (2-1): gaszenie lawy

Przechodzimy przez kuźnie, pozbywamy się lawy i kierujemy się w stronę bossa.

Na poprzedniej stronie naszego opisu przejścia Demon's Souls - Kuźnie (2-1): winda, kowal Ed - wyjaśnialiśmy, jak odblokować windę, tworząc tym samym skrót z klińca Kuźnie prowadzący w głąb lokacji. Na tej stronie skupimy się na dotarciu do dźwigni, której przekręcenie zniweluje lawę. Dzięki temu utorujesz sobie drogę do kolejnego bossa.

Lokacja: Tunel Kamiennego Kła - Kuźnie (Region 1-1)

Wjedź windą na górę i przekrocz mgłę (1). Przejdź przez korytarz i pomieszczenie.

Po wyjściu z krótkiego korytarza skręć w prawo i zniszcz beczki (2), by dostać się na schody. Patrząc z góry, dojrzysz grupę przeciwników (3). Możesz ich zaskoczyć, zeskakują za ich plecami, lub omiń ich i przejdź po drewnianej kładce (4).

Idąc w górę, dotrzesz do budynku (5), po którym chodzą płomienne jaszczurki. Strąć je za pomocą czaru, łuku lub kuszy. Jeśli tego nie zrobisz, zeskoczą na ciebie, gdy się do nich zbliżysz. Obejdź budynek. Po drugiej stronie znajduje się ścieżka prowadząca w dół.

Kiedy zejdziesz na dół, skręć w prawo i znowu zejdź na dół po drewnianej konstrukcji. Dotrzesz do miejsca, gdzie zaatakują cię kopacze. Pozbądź się ich i podejdź do dźwigni (6). Użyj jej, by przekierować strumień wody w kierunku lawy. Dzięki temu po pomieszczeniu, wcześniej niedostępnym, można swobodnie chodzić.

Za dźwignią (6) znajduje się miejsce (7), z którego możesz zeskoczyć. Trafisz do lokacji, którą już odwiedziłeś wcześniej. Kieruj się w górę, a trafisz do pomieszczenia, w którym wcześniej była lawa.

Wejdź po kamiennych schodach (8) na samą górę. Dotrzesz do korytarza, na końcu którego przebywa przeciwnik rzucający ognistymi pociskami - a za nim znajduje się mgła.

Przekrocz mgłę. Po prawej stronie odnajdziesz Kamień efemerycznych oczu. Trzymając się jedynej drogi, dotrzesz do windy (9). Użyj dźwigni, by zjechać na dół.

Dotrzesz do przedsionka, za którym znajduje się arena walki z bossem - Pancernym Pająkiem. Kiedy przekroczysz mgłę, rozpocznie się starcie.

Spis treści: Demon's Souls - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Demon's Souls - Kuźnie (2-1): winda, kowal Ed

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Demon's Souls

PS5, PS3

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Guide Editor

Marcin jest koordynatorem działu poradników.
Komentarze