Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Death Stranding - zlecenie 47 i 48: sprężyna (Robotyczka) i próbki medyczne (Lekarz), egzoszkielet terenowy

Zimowe wędrówki.

Po zakończeniu zlecenia nr 46 czas na zdobycie względów w dwóch miejscach. Łączna waga dwóch ładunków to 43 kilogramy, zatem bierzemy wszystko na siebie.

Najpierw realizujemy zlecenie 48, ponieważ odbiorca jest znacznie bliżej. Dotarcie do siedziby lekarza (1) nie powinno przysporzyć ci najmniejszych problemów. Po zrealizowaniu zlecenia placówka dołączy do sieci chiralnej.

Teraz czas na podróż do Robotyczki. Dostawa sprężyny jest trudna nie tylko ze względu na fakt, że nie mamy obecnie przy sobie ełdeka, a po drodze prawdopodobnie spotkamy wynurzonych, ale też fakt, że droga wiedzie przez zaśnieżone góry.

Zanim jednak ruszysz z dostawą, upewnij się, że posiadasz przy sobie broń do walki z wynurzonymi (2). Ich wykrywanie bez dziecka w kapsule będzie znacznie trudniejsze i większość terenu, na którym przebywają, warto pokonywać od czasu do czasu wstrzymując oddech i cały czas się skradając.

Przebijając się przez śnieg warto trzymać się kombinezonu dla równowagi. Przypominamy, że zrobisz to przytrzymując w jednym momencie przyciski L2 i R2 na padzie. Przemierzając góry warto pozostawiać za sobą tyrolki, jeśli posiadasz przy sobie asemblery o drugim poziomie.

Po zrealizowaniu dostawy misja zostanie zakończona, a ty otrzymasz egzoszkielet terenowy, dzięki któremu poruszanie się pieszo w górach stanie się znacznie prostsze. Kolejne zlecenie odblokujesz w Węźle Górskim.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 49: antybiotyki dla alpinisty

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 44 i 46: bomba z antymaterią, dostarczenie Mamy

O autorze
Komentarze