Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Island 2 - Złoto głupców

Odnajdź zakopany w piasku skarb.

Gdy uczynisz postępy w ramach głównej fabuły (misja Deptak nieumarłych, etap po wydostaniu się z wesołego miasteczka), w kwaterze ratowników, gdzie znajduje się twoja kryjówka w Nabrzeżu pojawi się Łamacz Dante. Eliminując go rozpoczniesz zadanie poboczne z grupy "Zgubione i znalezione" w Dead Island 2 - Złoto głupców.

  • Zabij Dantego (1) i zabierz notatkę - Absolutnie niepodejrzany list - którą upuści. Przeszukaj teraz szafkę Randy’ego (2) - znajduje się w rogu kwatery na parterze.
  • Znajdziesz w środku notatkę "Przesrane". Nakieruje cię ona na okolice diabelskiego młyna na molo, a dokładniej w pobliże budki z lodami (3). Znajdziesz za nią na ławce telefon (4) "Wybitne umysły" .
  • Kolejna wskazówka (5) - Wadliwy plan - znajduje się na końcu alejki, za ostatnim budynkiem (6) w północno-zachodniej części lokacji, pomiędzy śmieciami. Zawiera ona część szyfru potrzebnego do otwarcia zakopanej skrzynki.
  • Zakopany skarb (7) znajdziesz we wschodniej części plaży, za posterunkiem (8) - pomiędzy nim a murem. Najpierw jednak pozbądź się wszystkich przeciwników wokoło.
  • Doskonała modyfikacja broni do walki wręcz: Rozpuszczacz oraz specjalną broń - ostrze Krwawy szał. Każde trafienie w głowę tym orężem gwarantuje trafienie krytyczne.

Następnie: Dead Island 2 - Zaginiona osoba: Pablo

Spis treści: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Island 2 - Zaginiona osoba: Shane

O autorze

Patrick Homa

Autor

Komentarze