Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Island 2 - Zaginiona osoba: Pablo

Pablo szukał leków w Venice Beach.

Zaginiona osoba: Pablo to zadanie poboczne (Zgubione i znalezione) w Dead Island 2. Możesz podjąć się go w hotelu Serling, gdy ukończyć wątek fabularny: Deptak nieumarłych oraz zrealizujesz poprzednie zadania poszukiwania osób.

  • Udaj się do Venice Beach i skieruj na główną promenadę. Znajdziesz tu salon tatuażu (2), w którym poszukasz igieł. By wejść do środka, przytrzymaj czerwony guzik (3) na ścianie i potem szybko wśliźnij się do lokalu. Za ladą znajdziesz wiadomość "Potrzebne igły".
  • Idź do sklepu Muscle Beach Nutrition. By wejść do środka, idź za budynek (4) i wejdź przez garaż, który otworzysz naciskając przycisk na ścianie (5). Na jednej z szafek wewnątrz lokalu znajdziesz kartkę zatytułowaną: Białko, poproszę.
  • Skieruj się do budynku Green Gang (6) i zabij Dr Martina przed wejściem, by zdobyć klucz, który zostanie przez niego upuszczony. Przejdź na tyły budynku przez parking. Skorzystaj z bramki w ogrodzeniu (7) i wejdź do budynku. Częściowo zabite deskami przejście zawiera pułapkę - najlepiej rzuć czymś wcześniej z daleka w linę, by nie odnieść obrażeń.
  • Wewnątrz sklepu znajdziesz przed ladą trupa i smartphone: Wysoka stawka. Po jego podniesieniu zakończysz zadanie i otrzymasz w nagrodę przeciętną siekierę strażacką.

Następnie: Dead Island 2 - Zaginiona osoba: Greg

Spis treści: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Island 2 - Złoto głupców

O autorze

Patrick Homa

Autor

Komentarze