Skip to main content

Dead Island 2 - Wezwij kawalerię

Szukamy pomocy w hotelu.

To zadanie w grze Dead Island 2 aktywuje się bezpośrednio po zakończeniu poprzedniego (Rozróba w Bel-Air). Tym razem udamy się do pozostałości luksusowego hotelu Halperin, aby poszukać ocalałych przedstawicieli wojska lub władz - misja główna Wezwij kawalerię.


Na tej stronie:


Ucz się od mistrza

  • Zaczynamy w piwnicy. Udajemy się do głównego hallu, gdzie rozmawiamy ze stojącym obok stołu warsztatowego Samem. Muzyk pokaże nam, jak tworzyć i ulepszać broń. Zaczynamy od podniesienia maczety ze stołu, po czym przeszukujemy okoliczne pojemniki.
  • Po zebraniu niezbędnych części wchodzimy w interakcję z warsztatem i podążamy za instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby ulepszyć naszą broń. Następnie rozmawiamy z Carlosem, tutejszym handlarzem - przyjmujemy od niego wabik na zombie. Tym razem dostaniemy go za darmo, ale za późniejsze zakupy trzeba będzie już zapłacić.
  • Teraz wchodzimy na piętro i rozmawiamy z Emmą. Po obejrzeniu scenki schodzimy za znacznikiem na sam dół i bierzemy klucze od Michaela. Używamy śmietnika, aby przeskoczyć przez bramę na ulicę. Podążamy przed siebie za znacznikiem, po ulicach i przez rezydencje, aż dotrzemy do przejścia pomiędzy dzielnicami. Udajemy się do obszaru Hotel Halperin.

Skontaktuj się z władzami w hotelu Halperin

  • Trafimy do nowej dzielnicy. Podążamy za nawigacją, aż dotrzemy na teren hotelu. Po dotarciu na miejsce kierujemy się do głównego wejścia. Tutaj czeka nas dość spore starcie z liczną grupą zombie czekającą w lobby hotelu. Drzwi są zablokowane łomem - gdy będziemy gotowi, podnosimy broń, a przejście się otworzy.
  • Po pokonaniu wrogów wchodzimy do środka i kierujemy się do sali balowej (metalowe drzwi ozdobione kwiatami). Tymczasowo nie dostaniemy się do środka, więc tylko zaglądamy przez okno. Odwracamy się i idziemy za znacznikiem w prawą stronę. W tym momencie misja zakończy się, a automatycznie rozpocznie się kolejna - Zamówienie do pokoju dla pani major Booker.

Następnie: Dead Island 2 - Zamówienie do pokoju dla pani major Booker

Spis treści: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Island 2 - Rozróba w Bel-Air

Zobacz także