Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Island 2 - Światowa sława

Amanda chce nagrać filmiki w wesołym miasteczku.

Trzecie zadanie poboczne dla Amandy Styles - Światowa Sława - w Dead Island 2 dostępna jest po ukończeniu fabuły głównej gry. By móc rozpocząć tą misję, ukończ zadanie główne Koniec trasy oraz poprzednie zadanie Amandy: Lajkujcie i obserwujcie.

  • Misja rozpocznie się po podniesieniu przedmiotu: Telefon Amandy (1) przy wyjściu z kryjówki (2) w Hollywood Boulevard.
  • Znajdź Amandę za pomieszczeniami technicznymi, gdzie widoczny jest niebieski wskaźnik i porozmawiaj z nią. Potem przejdź kilka kroków dalej, by włączyć kamery (3).
  • Twoim zadaniem będzie eliminowanie kolejnych par potworów: Łamacze, Krzykacze, Piekielni Łamacz i Oślizglak. Kolejno skieruj się z pobliże kryjówki, by wyeliminować Oślizglaka i Rzeźnika. W praktycznie każdej walce możesz z powodzeniem używać broni siecznej dla wysokich obrażeń.
  • Najtrudniejsze starcie to Krzykacz i Mutant - wyeliminuj tego pierwszego jak najszybciej. Walcząc z mutantem możesz teoretycznie wspiąć się do okna prowadzącego do kryjówki i walczyć na dystans, unikając jedynie jego ataków miotanych.
  • Po tej walce wyeliminuj Amandę i zbierz wiadomość, która z niej wypadnie i zbierz nagranie z jej laptopa, którym uruchamiałeś kamery. W nagrodę otrzymasz rzadką broń: Pożeracz Zombie.

Następnie: Dead Island 2 - Promyk nadziei

Spis treści: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Island 2 - Dez i matka szatana

O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze