Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead by Daylight - tomy, wyzwania: jak wybrać, nagrody

Wybór wyzwania w Archiwach.

W Dead by Daylight możesz zdobywać punkty krwi na wiele sposobów - w trakcie rozgrywek, za realizację dziennych rytuałów czy za sprawą wyzwań. Na niniejszej stronie wyjaśniamy jak działa ta ostatnia mechanika, jak wybierać wyzwania i na jakie nagrody możesz liczyć.

Na ekran wyzwań trafić możesz na dwa sposoby - klikając w przycisk Archiwum (1) w menu głównym bądź w ikonkę (2) przy prawej krawędzi ekranu, widoczną w trakcie przygotowań do meczu.

Będąc w zakładce bieżący tom (3) będziesz miał podgląd na okno wyzwań. Po najechaniu na ikonkę (4) wyświetli się opis wyzwania, w którym znajdziesz zadanie do wykonania (5), pasek postępu (6), a także nagrodę (7). Jeśli przytrzymasz wskazany na ekranie przycisk, wyzwanie zostanie aktywowane. Możesz mieć maksymalnie jedno tego typu zadanie jednocześnie.

Wyzwania wykonujesz od lewej strony do prawej, zaczynając od pierwszej ikonki. Kolejne wyzwania łączą się ze sobą za pomocą niebieskiej linii (8) - musisz wykonać poprzednie, by móc podjąć się następnego. Gdy uda ci się zrealizować cel, wróć do tego okna i odbierz nagrodę - w tym celu najedź na ikonkę wybranego wyzwania i przytrzymaj wskazany klawisz.

Wykonywanie wyzwań - wraz z dziennymi rytuałami - to świetny sposób na zdobycie dużej ilości punktów krwi. Jeśli doliczysz do tego nagrodę za ukończenie meczu, możesz w ten sposób zdobyć nawet 100 tysięcy punktów w ciągu zaledwie godziny rozgrywki. To z kolei pozwoli ci szybko rozwijać krwistą sieć i zdobywać kolejne przedmioty, dodatki i umiejętności.

Następnie: Dead by Daylight - szczelina, Przepustka Sezonowa, fragmenty

Spis treści: Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dead by Daylight - dzienne rytuały: jak wykonywać i zmieniać zadania

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze