Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 z pełną nagością w scenach seksu. Cechy płciowe głównej postaci zależne od typu ciała

Szczegóły personalizacji.

Tworząc postać w Cyberpunk 2077 nie określimy płci, ale genitalia będą zależne od wybranego typu ciała - kobiecego lub męskiego. W grze nie zabraknie też scen seksu z pełną nagością.

- Naprawdę chcemy umożliwić graczom jak największe możliwości reprezentacji [siebie samego]. Cyberpunk jako gatunek zadaje głębokie pytania o to, co znaczy być człowiekiem, a nawet jaka jest definicja płci - tłumaczy w rozmowie z VGC Max Pears, projektant poziomów.

Kreator zaoferuje pełną dowolność

- Możesz mieć żeński lub męski głos z jakimkolwiek typem ciała, ale genitalia są zdefiniowane właśnie przez ciało - mówi projektant. - Personalizacja postaci pomoże graczom poczuć się tak, jak czują się w rzeczywistości. To ważne zarówno dla nas, jak i lore tego świata.

Pears tłumaczy też, że postacie niezależne zazwyczaj zwracają się do bohatera lub bohaterki jako „V” - gracz nie ma możliwości wyboru imienia.

- W ten sposób dajemy graczowi znać, że to właśnie do jego postaci zwraca się NPC, a także zapewniamy, że jakiegokolwiek V stworzył, jest to jego V.

Na koniec deweloper potwierdził, że najprawdopodobniej zabraknie opcji romansowania z Johnnym Silverhandem, czyli bohaterem, w którego wciela się Keanu Reeves.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: VGC

Następnie: PS4 - zaktualizowano betę oprogramowania 7.0

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze