Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Święci z Dogtown

Ratujemy lekarza z przejętego kościoła.

Grając w dodatek Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077 możemy przyjąć kilka zleceń od fixera znanego jako Mr. Hands. Jedno z nich polega na uratowaniu lekarza, wziętego jako zakładnika przez gang Kosiarzy - kontrakt Święci z Dogtown.


Na tej stronie:


Znajdź biuro Anthony’ego Andersona

Kierujemy się w pobliże kościoła w Dogtown i rozmawiamy z księdzem Odellem, który wprowadzi nas w szczegóły misji i poda nam ogólny zarys sytuacji, jak również potencjalne wejścia do środka budynku. W sumie istnieją trzy sposoby dostania się do środka.

Pierwszy z nich to wejście przednimi drzwiami, które są otwarte, jednak chronione przez kamerę. Jeśli uda nam się ją zhakować lub szybko wyłączyć, to możemy tędy dostać się do środka. Alternatywnie możemy obejść kościół od lewej strony, gdzie znajdują się dwie kolejne drogi. Pierwsza to duża dziura w ścianie obstawiona przez kosiarzy, a druga to tylne wejście w niewielkiej alejce (zastaniemy tam kamerę i przeciwnika).

W przypadku dwóch ostatnich opcji będziemy musieli ominąć albo pozbyć się Kosiarzy broniących parkingu. Tak czy inaczej dostajemy się do środka budynku. Naszym celem są niewielkie drzwi po prawej stronie ołtarza. Ponownie możemy spróbować się przekraść albo po cichu zdjąć przeciwników wewnątrz. Warto również zakraść się do komputera przy wejściu do świątyni, aby wyłączyć kamery monitoringu.

Schodzimy schodami na dół, gdzie czekać będzie na nas jeszcze dwóch przeciwników. Pozbywamy się ich i przechodzimy przez drzwi na górze niewielkich schodków, po czym otwieramy drzwi po lewej, prowadzące do biura Anthony’ego. Tam czeka nas konfrontacja z Niką, liderką Kosiarzy.


Nika - walka czy rozmowa

Po wejściu do gabinetu lekarza zobaczymy kobietę trzymającą Andersona na celowniku. Możemy zgodnie z kontraktem zabić ją zanim zastrzeli doktora albo spróbować załatwić sprawę polubownie. Okazuje się bowiem, że lekarz zabija pacjentów niemających szans na przeżycie, aby pozyskać z nich organy i wszczepy dla lepiej rokujących podopiecznych.

Aby przekonać kobietę do oszczędzenia lekarza musimy w ograniczonym czasie wybrać następujące linie dialogowe:

  • Spokojnie
  • Po prostu jej powiedz
  • Sam sobie możesz pomóc
  • Przynajmniej nie cierpiał
  • Pozwól Nice zabrać brata

Po załatwieniu sprawy w ten czy inny sposób rozmawiamy z Andersonem oraz Niką (jeśli przeżyła). Następnie opuszczamy klinikę. Po wyjściu zadzwoni do nas Mr. Hands - jeśli wybraliśmy dyplomatyczne rozwiązanie sprawy to fixer będzie zadowolony, że nie daliśmy Kosiarzom powodu do zemsty. Po tym kontrakt zakończy się.

Następnie: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Nie czas żałować róż

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Wysokie progi

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze