Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Nie czas żałować róż

Przenikamy do bazy Voodoo Boys.

Grając w dodatek Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077 możemy przyjąć kilka zleceń od fixera znanego jako Mr. Hands. W jednym z nich włamiemy się do bazy Voodoo Boysów w poszukiwaniu Netrunnera szantażującego klientkę - kontrakt Nie czas żałować róż.


Na tej stronie:


Znajdź Milko Alexisa

W tej misji nie ma większego znaczenia, czy będziemy próbowali się przekraść, czy też siłą przebijemy się do środka. Po dotarciu na miejsce i wysłuchaniu telefonu od Mr. Handsa musimy znaleźć wejście do budynku.

Lobby za głównymi drzwiami jest strzeżone przez kilku gangsterów i automatyczną wieżyczkę. Jeśli preferujemy skradanie, to możemy dostać się do środka przez rampę dostaw na parkingu po lewej - tu znajdziemy dwie kamery i dwóch strażników.

W środku powinniśmy wejść na piętro i trzymać się lewej strony budynku. Na końcu długiego korytarza znajdziemy drzwi do serwerowni, przez którą musimy przejść, aby dostać się do Alexisa. Tuż przed drzwiami, jeśli skręcimy do pomieszczenia przypominającego łazienkę, to trafimy na Kyle’a. Gdy go uderzymy (wymagane 15 siły), przekupimy lub zagrozimy ujawnieniem jego interesów na boku Barghestowi, to powie nam o robotach chroniących serwerownię oraz zdradzi sposób na ich pokonanie.

Istotnie, kiedy tylko wejdziemy do serwerowni to uruchomi się alarm, który zatrzaśnie drzwi za nami i uruchomi androidy strażnicze. Zgodnie z sugestią Kyle’a możemy ułatwić sobie walkę, strzelając w stojące wszędzie serwery - zniszczenie ich tymczasowo unieruchomi pobliskie roboty, pozwalając nam łatwiej je wykończyć. Głównym przeciwnikiem w tym pomieszczeniu jest natomiast Android R-MK 2, który wyjdzie z komputera na środku.

Jest to silny przeciwnik wyposażony w karabin maszynowy, a do tego korzystający ze zdolności wszczepów, jak na przykład szybkie uniki z Sandevistanem. Po jego pokonaniu blokada zostanie zdjęta, a my będziemy mogli zejść do piwnicy drzwiami na środku serwerowni.


Milko Alexis - zabić czy nie

Po zejściu po schodach i otwarciu drzwi trafimy na poszukiwanego Milko oraz drugiego Netrunnera. Drugi Netrunner - o imieniu Alan - przedstawi się jako agent NetWatchu i poprosi nas o niezabijanie Milko, który jest jego wtyką w rozpracowywaniu większej grupy wrogich hakerów.

Mamy tutaj trzy opcje - jeśli zastrzelimy Milko od razu, Alan umrze razem z nim. Jeśli pozwolimy Alanowi najpierw się odłączyć, to zginie tylko Milko, ale agent NetWatchu nie będzie zadowolony. Możemy też zgodnie z życzeniem Alana zostawić mu Milko i opuścić pomieszczenie bez oddawania strzału - z czego nie będzie jednak zadowolony Johhny.

Po wykonaniu zadania w ten czy inny sposób otworzą się drzwi z tyłu pomieszczenia, którymi przechodzimy i skręcamy w lewo. Zeskakujemy do małego tunelu, kucamy i wychodzimy na zewnątrz. Po chwili zadzwoni Mr. Hands z podsumowaniem misji. Jeśli zdecydowaliśmy się oszczędzić Milko i Alana, to klientka otrzyma ochronę NetWatchu i ataki hakersie już jej nie grożą. Po tej rozmowie misja zakończy się.

Następnie: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Czekając na Dodgera

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Święci z Dogtown

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze