Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Ręka rękę myje

Spotykamy Mr. Handsa osobiście.

Poszukując porwanej Songbird w dodatku Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077 będziemy musieli udać się do Black Sapphire - twierdzy Kurta Hansena. W zdobyciu planów dostania się do budynku może nam pomóc fixer Mr. Hands - misja główna Ręka rękę myje.

Misja zaczyna się od razu po zakończeniu poprzedniego zadania. Uruchamiamy nasz telefon i dzwonimy do Fixera. Jako że zrobiliśmy dla niego wcześniej kilka zleceń to zgodzi się nam pomóc. Teraz musimy odczekać ok. 24 godziny na wiadomość od Handsa - możemy przewinąć czas lub zająć się w międzyczasie innymi aktywnościami. W końcu dostaniemy SMS z kodem do windy w klubie Heavy Hearts. Udajemy się tam za znacznikiem.

Wchodzimy do budynku po czym podchodzimy do windy w rogu głównej sali i wpisujemy na klawiaturze numerycznej otrzymany kod, po czym wjeżdżamy na piętro. Podążamy za znacznikiem do gabinetu Handsa, gdzie ten zaproponuje nam herbatę - możemy się zgodzić albo nie, nie ma to większego znaczenia.

Po krótkiej rozmowie i otrzymaniu od fixera kilku rad odnośnie infiltracji Black Sapphire zabieramy otrzymaną od niego drzazgę i wychodzimy na zewnątrz. Teraz dzwonimy do Reeda i przesyłamy mu zawartość drzazgi i udajemy się do The Moth. Przy wejściu uruchomi się scenka, na której V zasłabnie z powodu uszkodzenia Relica. Agent nas podniesie i posadzi na fotelu, gdzie rozmawiamy z nim.

Kiedy dojdziemy do siebie Solomon każe nam za sobą podążać. Idziemy na zaplecze baru, po czym aktywujemy na windzie przycisk zjazdu do kotłowni. Na dole słuchamy monologu mężczyzny, który opowie o swojej przeszłości agenta wywiadu.

Na końcu pojawi się Alex, która wdroży nas w plan przeniknięcia do Black Sapphire. Po rozmowie możemy zabrać z pomieszczenia całą broń i zasoby, ale najbardziej istotne są dwie skrzynie: duża (1) zawiera kombinezon do nurkowania, a mała (2) specjalny pistolet z tłumikiem. Po wzięciu broni i kombinezonu zadanie zakończy się, a na jego miejsce rozpoczniemy kolejne - Czarne czy czerwone.

Następnie: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Czarne czy czerwone?

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Głębokie rany i stare blizny

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze