Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Głębokie rany i stare blizny

Odnajdujemy partnerkę Reeda.

Po bezpiecznej ewakuacji prezydent Myers do Waszyngtonu w dodatku Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077, najemnik V wraz z agentem Reedem muszą odnaleźć jeszcze jedną uśpioną agentkę. Problem polega na tym, że nie jest ona zainteresowana współpracą z dawnym partnerem - misja główna Głębokie rany i stare blizny.


Na tej stronie:


Dotrzyj do baru The Moth

Misja rozpocznie się od telefonu po kilku dniach od zakończenia misji Draft w Dogtown. Zgodnie z instrukcją Reeda kierujemy się za znacznikiem do baru The Moth położonego w Dogtown. W środku siadamy na wyznaczonym krześle i możemy opcjonalnie zamówić drinka w oczekiwaniu na Solomona.

Po chwili agent zadzwoni do nas agent informując, że jego stosunki z dawną partnerką nie są najlepsze, a ona sama uważa go za zdrajcę. Nieco później Reed pojawi się w barze osobiście. Oglądamy scenkę, podczas której barmanka wyprosi wszystkich z lokalu. Następnie zacznie celować bronią w Reeda. Możemy spróbować ją rozbroić (jeśli mamy 20 punktów atrybutu opanowania), lub pokazać monetę od Myers.

Obserwujemy dalszą część scenki. W jej trakcie Alex wyjdzie na papierosa, a V zaproponuje, że to on zamiast Solomona spróbuje porozmawiać z kobietą. Wdrażamy ją w szczegóły misji i możemy dodatkowo powiedzieć, że Songbird obiecała nam zajęcie się czipem Relic. Następnie wracamy do Reeda w barze i informujemy go, że Alex zgodzi się pomóc. Jednocześnie zostajemy wysłani do kryjówki Netrunnera, który może pomóc odnaleźć So Mi.


Odszukaj Slidera

Zanim jednak tam wyruszymy to pojawi się Johnny, który zwróci naszą uwagę na drzewo stojące na środku placu. Możemy porozmawiać z konstruktem albo kazać mu zniknąć. Tak czy inaczej wyruszamy za znacznikiem do bazy Slidera. Po dotarciu do wskazanego punktu siadamy na ławce i oczekujemy na przybycie Solomona. Podążamy za agentem do środka budynku.

W środku mamy kilka możliwości. Możemy od razu wejść siłą (jeśli mamy statystykę Budowa Ciała na 15 poziomie), spróbować porozmawiać z gangsterami, jeśli wcześniej ukończyliśmy misje z Maman Brigitte bez rozlewu krwi Voodoo Boysów, albo poszukać innego wejścia. W przypadku trzeciej opcji wychodzimy z budynku i odnajdujemy niewielkie rusztowanie po prawej stronie od wejścia.

Znajdziemy niewielki zeskok prowadzący do piwnicy budowli. Wchodzimy po schodach i przechodzimy przez otwarte drzwi - V powie wówczas Reedowi, żeby do niego dołączył. Jeśli mamy odpowiednio wysoki poziom zdolności opanowania, to nasza postać zauważy, że odsłonięte wejście wydaje się podejrzane. Faktycznie, kawałek dalej natrafimy na pułapkę w jednej z krat, którą możemy rozbroić - inaczej wpadniemy do pomieszczenia poniżej i zaalarmujemy strażników.

Zeskakujemy przez szyb wentylacyjny do pomieszczenia i otwieramy drzwi. Znajdziemy się w dużej serwerowni wypełnionej wrogami. Naszym celem jest dostanie się do drzwi oznaczonych neonem i kontynuowanie tunelem w dół. Jeśli zostaniemy wykryci, to zaatakuje nas wielu wrogów i będziemy musieli zmierzyć się z nietypowym bossem - w czasie walki konieczne będzie zniszczenie wysuwających się z serwera rdzeni, zanim gangsterzy zabiją nas swoim wirusem.


Nawiąż kontakt z Songbird

Po zejściu do piwnicy podnosimy kratę, za którą znajdziemy poszukiwanego Slidera. Początkowo haker nie będzie skłonny do współpracy, ale ostatecznie Reed namówi go, aby pomógł nam ponownie nawiązać kontakt z Songbird. Chwytamy za złącze, które poda nam haker i siadamy na skrzyni.

Początkowe połączenie zostanie zerwane, a Slider wyjaśni nam, że So Mi łączyła się z nami przez protokół Blackwalla, co jest skrajnie niebezpieczne. Pomimo oporów hakera Reed namawia go do kontynuowania połączenia. Skontaktujemy się z Songbird, która powie nam, że jest przetrzymywana przez Hansena jako zakładniczka. Pod koniec połączenia Slider zginie - nie ważne jakie wybory podjęliśmy podczas rozmowy, to nie możemy temu zapobiec.

Na koniec opuszczamy piwnicę. Wychodząc z budynku zaatakują nas niedobitki Voodoo Boys - walczymy z nimi i przebijamy się na zewnątrz. Po krótkiej rozmowie zadanie zakończy się, a na jego miejsce rozpoczniemy kolejne - Ręka rękę myje.

Następnie: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Ręka rękę myje

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności - Draft w Dogtown

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze