Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty - data premiery

Kiedy zagramy w DLC.

Dodatek Phantom Liberty (w polskiej wersji Widmo Wolności) to wyczekiwane rozszerzenie fabularne do gry Cyberpunk 2077. Na tej stronie odpowiadamy na pytanie, kiedy będzie miała miejsce premiera DLC.

Duże rozszerzenie zadebiutuje dokładnie 26 września tego roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Warto zaznaczyć, że deweloperzy postanowili nie przygotowywać wydania na starsze platformy PlayStation 4 i Xbox One, ze względy na problemy techniczne w działaniu gry na tych konsolach.

Wraz z DLC - tego samego dnia - do graczy trafi także patch o numerze 2.0, który wprowadzi dużo zmian w mechanice rozgrywki, nie tylko dla posiadaczy Widma Wolności, ale także graczy podstawowej wersji gry. Otrzymamy między innymi całkowicie przebudowane drzewko umiejętności oraz zmieniony ekran zarządzania cyberwszczepami, nowy system walki w pojazdach oraz zaktualizowany system ucieczek przed policją.

Aktualizacja, podobnie jak rozszerzenie, będzie dostępna jedynie na komputerach i konsolach obecnej generacji - wsparcie gry na starszych platformach zostało zakończone na łatce 1.6. Przypomnijmy, że Widmo Wolności zabiera nas do dzielnicy Dogtown, w której panuje jeszcze większe bezprawie, niż w głównej części Night City.

Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze