Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty - czy jest na Steamie

Dostępność dodatku na platformie Valve.

Rozszerzenie Widmo Wolności (ang. Phantom Liberty) do Cyberpunk 2077 zadebiutuje pod koniec września 2023 roku. Na tej stronie wyjaśniamy, czy rozszerzenie jest dostępne do kupienia na platformie Steam.

Tak, dodatek na komputerach można zakupić zarówno na platformie Valve, jak i Epic Games Store oraz na GOG-u, czyli platformie należącej do spółki CD Projekt. Niezależnie od tego, w jakim sklepie zakupimy dodatek, wszędzie deweloperzy wycenili go na 99 złotych - ta sama cena obowiązuje także na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to tzw. samodzielny dodatek i do zagrania w tytuł trzeba posiadać w swoim katalogu gier także bazową grę Cyberpunk 2077. Do dnia premiery dodatku - czyli 26 września - pakiet „podstawki” z DLC można zakupić w specjalnej promocji płacąc, zależnie od platformy, od 182 do 275 złotych, co wychodzi taniej, niż zakup gry i rozszerzenia osobno.

Przypomnijmy, że w dodatku Widmo Wolności przeniesiemy się do Dogtown, nowej dzielnicy Night City, borykającej się z jeszcze większym bezprawiem, niż główna część miasta. Główny bohater gry, najemnik V, zostaje wplątany w szpiegowską intrygę na zlecenie rządu Nowego USA.

Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze