Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Alex: czy jest romans

Czy można wejść w poważniejszą relację z Alex.

Alex to jedna z najważniejszych postaci w Cyberpunk 2077 Phantom Liberty. W pewnym momencie V nieco zbliża się do agentki, co może sugerować możliwość rozpoczęcia romansu. Jak jest w rzeczywistości?

Omawiany fragment rozgrywa się w misji głównej Zasady gry. Jej opcjonalny cel to „Spotkaj się z Alex w The Moth”. Jeśli udamy się do baru, to V będzie mógł/mogła zasiąść przy Alex i szczerze z nią porozmawiać. Agentka wyjawi nam, że zawsze chciała zostać aktorką.

W pewnym momencie Alex wstaje i zaczyna tańczyć, a V może albo do niej dołączyć, albo dalej pić drinka. Ta pierwsza opcja spowoduje, że postacie zbliżą się do siebie w tańcu, jednak do niczego nie dojdzie. I - niestety - dojść nie może, bo romans z Alex po prostu nie jest możliwy.

Po tańcu Alex będzie potrzebowała nieco przestrzeni i pójdzie do pokoju na zapleczu, chcąc zostać sama. Nie martw się - to nie tak, że wybrałeś złe kwestie dialogowe. Tak po prostu toczy się fabuła.

W Phantom Liberty w ogóle nie ma żadnych nowych opcji romansowych. CD Projekt Red stwierdził, że V ma tyle na głowie, a fabuła toczy się tak szybko, że postać nie ma czasu na nową miłość. Jedyne, co dodano w tym obszarze, to nowe niespodzianki dla osób, które w „podstawce” związały się z jedną z dostępnych postaci.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze