Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberbang 2069 pozwala romansować z Silverhandem. Powstała gra randkowa w świecie CP 2077

Za zgodą CD Projektu?

Trzyosobowe studio Triple Thirst wypuściło darmową grę Cyberbang 2069. Jej nazwa ściśle nawiązuje do motywu przewodniego, ponieważ w produkcji romansujemy z postaciami znanymi z Cyberpunk 2077.

Dostępne są dwie wersje gry - cenzuralna i niecenzuralna. Główna postać może być mężczyzną lub kobietą, ale aktualnie romansować można tylko z mężczyznami: Sandayu Odą, Goro Takemurą, Johnnym Silverhandem lub Viktorem Vektorem. Keanu Reeves byłby dumny.

Cyberbang 2069 należy do gatunku visual novel, więc opiera się głównie na dialogach i statycznych obrazkach. Redakcja The Gamer wypróbowała już produkcję i twierdzi, że warto ją pobrać chociażby dla świetnej warstwy dźwiękowej.

Choć projekt wygląda bardziej jak żart niż poważna przygoda dla fanów, komentarze graczy są niezwykle ciepłe i przychylne. Niektórzy twierdzą nawet, że fabuła jest lepsza niż w Cyberpunk 2077.

Oczekiwałem krótkiej erotycznej gry, a dostałem przemyślaną i świetnie zrobioną linię fabularną, która może rywalizować z CP2077” - głosi jeden z użytkowników serwisu Ko-Fi, na którym można wpłacać autorom gry datki.

Co ciekawe, Cyberbang 2069 istnieje za przyzwoleniem CD Projekt Red - a przynajmniej jednego z przedstawicieli polskiego studia. „To jest super! Omg, tak bardzo kocham naszych fanów” - napisał Patrick Mills.

Zainteresowani mogą pobrać grę w tym miejscu.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły